lunedì 2 agosto 2021

Horoskopi i se e hënë 2 Gusht 2021

Horoskopi i se 02/08/2021

Dashi

Nuk mungon vullneti në një kohë kur jeni gati të dashuroni. Ata që punojnë për veten e tyre kanë mundësinë e të ardhurave shtesë.

Demi

Kjo ditë rekomandon kujdes maksimal si në dashuri, ashtu edhe në punë; jeni i irrituar, mbase keni të drejtë edhe të irritoheni por nuk duhet të ekzagjeroni! Harrojeni të kaluarën dhe kush e përfaqëson atë ...

Binjaket

Ditë paksa e nënshtruar, jo të gjithë pajtohen me idetë tuaja dhe nëse ka një takim biznesi, në një takim familjar do të ishte mirë të jeni shumë të kujdesshëm. Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni pak zhgënjimin kohët e fundit, tani eshtë më mirë!

Gaforrja

Sot do të ketë kohë të mira që do tju befasojnë. Sot do të jeni në gjendje të sqaroni idetë tuaja.

Luani

Një njeri eshtë ose kundër jush ose përpiqet të vendosë një çelës në punë, kjo eshtë shumë e pakëndshme! Le të kalojnë këto orë, të cilat janë jetuar tepër të tërbuara.

Virgjeresha

Unë nuk përjashtoj që në këto ditë mund të arrijë një tender po dhe, tani e tutje, ju do të jetoni në një atmosferë emocionesh të mëdha dhe të forta. Nëse doni të gjeni dashuri, por bëjeni të qartë vetes se çfarë dëshironi me të vërtetë. Enderrat paralajmëruese, ditë interesante.

Peshorja

Tension për punë, kujdes nga miqtë e rremë. Në dashuri po bëni më të mirën e një situate të keqe, duhet të mësoheni me një situatë të re, gjendje personale.

Akrepi

Dita e forces. Dashuria kthehet e pasionuar. Miqësitë dhe kontaktet e preferuara.

Shigjetari

Eshtë e mundshme që këto ditë do të duhet të rishikoni një marrëveshje, edhe në dashuri ju ndjeni një ftohtësi të vogël ose nevoja për të bërë të qarta disa ndërprerë. Ka një periudhë ndryshimi.

Bricjapi

Një ditë kur nuk do të jetë e lehtë të mbash qetësinë. Duhet të rishikoni disa marrëveshje, tani për tani ekziston si një bllok për tu kapërcyer.

Ujori

Situatë e çuditshme për dashuri dhe kontakte me të tjerët. Një ftesë do të mbërrijë dhe do të keni mundësinë të argëtoheni. Mos u tregoni në kundërshtim me çdo kusht.

Peshqit

Marrëdhëniet e padobishme do të ndërpriten përfundimisht; ka ngritje dhe ngritje në lidhje me gjendjen e financave tuaja. Sot ka disa shqetësime, kujdes nga një njeri Ujori.

Nessun commento:

Posta un commento