domenica 1 agosto 2021

Horoskopi i se e diel 1 Gusht 2021

Horoskopi i se 01/08/2021

Dashi

Edhe disa shpenzime, gjatë kësaj dite duhet të keni kujdes që të mos e bëni hapin më të gjatë se këmba. Në dashuri, konfirmime të reja të rëndësishme janë të mundshme.

Demi

Sot mund të merrni emocione të mira. Dashuri e gjallë: përfshiu nëse dëshiron.

Binjaket

Pjesa e dytë e ditës do të jetë më e mira. Fat nëse keni kontakte me jashtë ose udhëtoni.

Gaforrja

Sot ju duhet të kryeni angazhimet dhe nuk eshtë e lehtë të mbash gjithçka. Mos bëni gjëra të nxituara.

Luani

Këto ditë ndiheni sikur po reagoni ndaj disa abuzimeve dhe këtë herë do të jetë e mundur të dilni nga shumë keqkuptime. Mundohuni të jeni më diplomatik sesa i vrullshëm.

Virgjeresha

Ditë me efikasitet të ulët, ju doni të ndryshoni shtëpinë tuaj ose situatën e brendshme. Ju nuk keni pse të kapni pesimizmin!

Peshorja

Edhe nëse do të kishte një ndryshim të padëshiruar në fund ju fitoni. Në dashuri keni nevojë për mirëkuptim dhe dashuri.

Akrepi

Ju mund të ndiheni pak të ngadaltë këto ditë, pak sëmundje me origjinë psikosomatike. Nuk eshtë faji juaj nëse disa situata nuk funksionojnë, përgatituni të merrni disa vonesa.

Shigjetari

Të gjitha këto ndikime bëjnë thirrje për një takim dashurie dhe një shpërthim sensualiteti, i cili eshtë përbërësi themelor për jetën e një çifti. Ka shpenzime të mundshme për një shtëpi ose investime të vogla për ata që munden.

Bricjapi

Merrni kohën tuaj sot. Partneri juaj do tju dëgjojë nëse nuk dorëzoheni tundimit për tu mbyllur në ndonjë ëndërr të pamundur.

Ujori

Dita më e mirë, atëherë mos harroni se dashuria duhet të ketë hapësirën e saj, dikush mund tju akuzojë si të paqartë. Nëse ka pasur vështirësi në të kaluarën, tani do të jetë e mundur të përjetoni diçka të re dhe të hidhni kujtime të pakëndshme në plehra.

Peshqit

Shumë nga takimet që beqarët do të kenë në këtë periudhë do të lulëzojnë në dashuritë e mëdha, do të bëhen pasione. Eshtë e lehtë të kesh një takim të veçantë, por duhet të përgatitesh për takimet.

Nessun commento:

Posta un commento