martedì 3 agosto 2021

Horoskopi i se e martë 3 Gusht 2021

Horoskopi i se 03/08/2021

Dashi

Çështjet profesionale ecin në mënyrë të qëndrueshme përpara. Sot do të keni mundësinë të ndryshoni drejtimin e jetës tuaj.

Demi

Mbërrijnë konfirmimet e punës. Do të ndiheni shumë më të disponueshëm ndaj të tjerëve për sa kohë që i ndjeni ata me të vërtetë të sinqertë, tani dëshironi vetëm njerëz të vërtetë pranë jush!

Binjaket

Këto ditë po mendoni më shumë për punën sesa dashurinë, e cila eshtë e ligjshme, atëherë mos u habitni nëse dikush pretendon vëmendjen tuaj. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara.

Gaforrja

Ka disa konfuzione në mendimet dhe synimet tuaja. Një histori rrezikon mungesën e vendosmërisë ose vëmendjes tuaj.

Luani

Nëse keni vite në çift, tani mund të rikuperoni një ndjenjë. Të gjitha kontaktet janë të rëndësishme, pozitive dhe asgjë nuk duhet të lihet jashtë.

Virgjeresha

Ose ka shumë punë ose dashuria tani eshtë në një qoshe. Mos dramatizoni disa përgjegjësi të papritura ose mbase një përgjegjësi të re, mjedisi rrethues nuk ju kënaq plotësisht dhe ju duhet të ndryshoni.

Peshorja

Nxitni shoqata dhe bashkëpunime të reja. Nëse jeni vetëm më në fund mund të gjeni dëshirën për të dashur përsëri. Me një njeri Dash ose Shigjetar, ju mund të ndërtoni diçka të bukur për të ardhmen.

Akrepi

Dashuria eshtë në krye të shkallës tuaj të vlerave, shumë e keqe, kush ju intereson nuk eshtë aq tërheqës sa do të dëshironi. Lidhje të reja në miqësi, të kënaqshme nga pikëpamja mendore dhe ideale, takime të reja të preferuara.

Shigjetari

Nëse keni mundësinë të fitoni brenda natës, kjo eshtë dita e duhur për të pohuar veten. Dita që ju bën më emocionues, të ndjeshëm, mund të eksitoheni për pak kohë, thirrje telefonike ose takime të papritura.

Bricjapi

Ju duhet të rimarrni besimin në marrëdhënie ose thjesht të zgjidhni një problem të vogël fizik që gjithashtu mund të ndikojë në nyje. Ju mund të përjetoni një tension të vogël në familje ose në punë.

Ujori

Lëreni mënjanë dyshimet dhe pakënaqësitë. Nëse keni një situatë të tensionuar, kini kujdes sepse durimi juaj mund të përfundonte në çdo moment!

Peshqit

Ju do të jeni në gjendje të sqaroni çështje të rëndësishme në punë. Në dashuri do të gjeni ëmbëlsinë. Takime speciale, mos u mbyllni në shtëpi, rikonfirmime gjatë rrugës.

Nessun commento:

Posta un commento