sabato 31 luglio 2021

Horoskopi i se e shtunë 31 Korrik 2021

Horoskopi i se 31/07/2021

Dashi

Në këtë ditë eshtë më mirë të distancoheni nga njerëzit që duan tju bëjnë nervoz. Sot jo të gjitha veprimet tuaja janë kuptuar dhe pranuar nga ata që ju rrethojnë.

Demi

Ka shumë arsye për pakënaqësi dhe shqetësim që lidhen me të kaluarën, por tani mund të rikuperoni një atmosferë më të lehtë në dashuri. Mos bëni hapin më të gjatë të këmba.

Binjaket

Veproni më shumë vendosmëri, tani nuk duhet të humbisni mundësinë për tu rikthyer në lojë, ditë me forcë të madhe. Tani ju jeni më të lirë për të folur, por provokimet duhet të shmangen.

Gaforrja

Ndalimi i juaj eshtë i pamundur, ju jeni shumë i dëshiruar në këtë ditë. Ata që janë më të pjekur pa u marrë me shumë mund të mbështeten te përvoja dhe mençuria.

Luani

Marrëdhëniet që lindin gjatë kësaj periudhe do të marrin kohë për tu pjekur. Ju do të dëshironi të jetoni me siguri, por tani duhet të pranoni gjysmën e kënaqësive.

Virgjeresha

Sot duhet durim: tensioni rritet sepse disa ankthe brenda jush nuk janë zhdukur. Ndryshimet në ndjenjat ose marrëdhëniet tuaja.

Peshorja

Mendërisht ju jeni në formë të përsosur dhe prandaj edhe nga pikëpamja emocionale mund të shëroheni. Kishte pak ftohtësi në dashuri, ditët dhe mbrëmjet e lira do të ndihmojnë zemrat e vetmuara.

Akrepi

Për ata që e duan njëri tjetrin për një kohë të gjatë, tension i justifikuar nga nevoja për të planifikuar një ngjarje të tillë si një bashkëjetesë. Kushdo që ka një mosmarrëveshje ose padi të vjetër, e zgjidh atë përmes ndërmjetësimit.

Shigjetari

Mos merrni provokime, në këtë ditë dikush mund të argëtohet duke ju provokuar, por ju nuk keni ndërmend tu jepni anën bezdisësve. Nuk mund të themi se kjo eshtë një ditë e keqe ose pa përfundim. Në dashuri, mos u lutni dhe, nëse ka një njeri që ju pëlqen, shkoni përpara.

Bricjapi

Shpenzimet për shtëpinë, për një transferim, vonesat dhe për dikë tejkalimin e problemeve. Në dashuri dhe në marrëdhënie me të tjerët ka të ngjarë që të ketë pasur shumë tensione ...

Ujori

Situatë e mirë sidomos për sa i përket biznesit, financave; ndiqni një dietë të suksesshme. Do të keni mundësi të gjeni zgjidhje për problemet që keni brenda disa ditësh, por sot eshtë më mirë të mos lodheni shumë.

Peshqit

Tensione dhe beteja në familje, në fund gjithçka zgjidhet në mënyrën më të mirë. Pranoni një ftesë dhe forconi miqësi të reja.

Nessun commento:

Posta un commento