venerdì 9 luglio 2021

Horoskopi i se e premte 9 Korrik 2021

Horoskopi i se 09/07/2021

Dashi

Kjo ditë ndihmon për të rifituar një ekuilibër të mirë të brendshëm, edhe ata që kanë qëndruar të palëvizshëm për shumë muaj së shpejti do të jenë në gjendje të llogarisin në kthimin në skenë në vendin e punës.

Demi

Në punë, disa fillojnë të bashkohen më mirë. Kujdes nga xhelozia e cila mund të krijojë probleme të pakapërcyeshme!

Binjaket

Dita për tu shfrytëzuar plotësisht. Situatë e bukur për ata me një dashuri të rëndësishme. Ju duhet të gdhendni një hapësirë të gjitha për veten tuaj, kjo ditë ndihmon!

Gaforrja

Nëse keni një biznes apo kontakt, sot do të jetë një ditë e rëndësishme. Klima e këndshme për miqësi dhe mundësia e udhëtimit

Luani

Situata eshtë pozitive për gjithçka, edhe për takimet, një mik mund tju japë mundësinë për të pohuar veten, ju jeni në një fazë të inovacionit të madh. Dikush do të bëjë një zgjedhje, ndryshime të mëdha.

Virgjeresha

Sot ju doni qetësinë. Kushdo që ka pasur një ndalesë në punë fillon përsëri. Kini kujdes nga tensionet me një njeri të lindur nën shenjën e Ujorit ...

Peshorja

Kjo ditë fillon mirë edhe nëse kohët e fundit keni përjetuar disa mosmarrëveshje me të afërmit, me një person të afërt. Kjo ditë pozitive duhet të shfrytëzohet absolutisht: ju jeni gati të përballeni me përgjegjësi të reja dhe po mendoni të konsolidoni një marrëdhënie.

Akrepi

Eshtë e mundur që ekziston një kontrast i vogël, ndoshta thjesht një situatë që provokon nervat. Në dashuri ju mund të vini këmbët lart ose të përjetoni dëshirën për shkelje.

Shigjetari

Në punë, disa negociata shkojnë shumë gjatë, dukshëm për të vazhduar një projekt të caktuar që dëshironi të keni më shumë garanci se sa po përpiqeni të merrni.

Bricjapi

Dita konstruktive, do të jeni logjik, të vendosur dhe intrigues. Mos harroni se mund të bëni shumë, dita konfirmon intuitat tuaja të mira.

Ujori

Aspekti praktik i mbështetur nga lajmet e mira, por ka disa probleme në familje ose me personin që doni. Ndonjëherë jeni ju te paqëndrueshëm!

Peshqit

Eksperimente të vlefshme, edhe nëse kohët e fundit keni filluar një punë të re ose jeni përpjekur të përfshiheni në një mjedis të ri. Këto janë ditë shumë efikase për ndjenjat dhe njohjet e reja ...

Nessun commento:

Posta un commento