sabato 10 luglio 2021

Horoskopi i se e shtunë 10 Korrik 2021

Horoskopi i se 10/07/2021

Dashi

Më mirë të mos shtyni takimet. Ata që duan një fëmijë dhe tashmë kanë partnerin e duhur mund të bëjnë zgjedhje të shkëlqyera ...

Demi

Ju duhet të merrni parasysh paratë, ka pasur shumë shpenzime ose midis sot dhe nesër do të duhet të merreni me një çështje në shtëpi. Ju jeni gjithmonë në gjueti për siguri, tani preferoni aventurën!

Binjaket

Një ditë për tu shfrytëzuar me takime interesante. Pasditja eshtë në anën tuaj. Email të rëndësishëm të ardhshëm ose whatsapp, ftesa ose takime që do të favorizohen në afat të shkurtër.

Gaforrja

Eshtë e nevojshme të zeni gjithmonë idenë tuaj, ju jeni mjaft të hutuar sot, i bëni gjërat me shumë qetësi. Risia në dashuri, ka një gjendje emocionale shumë të fortë që nuk guxon të përkthehet në ankth.

Luani

Ju dëshironi të largoheni për vende të reja, një qëllim eshtë në horizont, i arritshëm edhe në dashuri. Periudha e rinovimit, veçanërisht nëse jeni femer...

Virgjeresha

Beqaret e shenjës nëse nuk gjejnë zgjidhje do të thotë se ata janë njerëz të gabuar ose qëndrim ndaj të tjerëve. Ditë aktive dhe pozitive.

Peshorja

Sot mundohuni të jeni të kujdesshëm, shmangni komplikimet, veçanërisht nëse ditët e kaluara tashmë ka pasur shqetësime ose paqartësi të veçantë. Këshilla eshtë që të shtyhet çdo lloj kontakti ose veprimi i vrullshëm. Vetëm ju që jeni gjithmonë diplomat mund të bëni një gafë të madhe.

Akrepi

Ju jeni në një fazë të çlirimit dhe fatit. Mbrëmje e vlefshme, vetëm një gabim në mëngjes, por do të njoftoheni me telefon për një ndryshim të papritur.

Shigjetari

Mos bëni një kokërr nga një mal, por jepni gjithçka vlerën e saj. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të shmangni grindjet me një Bricjap. Rinovimi në dashuri.

Bricjapi

Eshtë e mundur që të përpiqeni të rikuperoni një situatë të dashurie në një nivel emocional. Do të jeni në gjendje ti përkushtoheni gjërave që i keni lënë pas dore prej kohësh. Zgjidhjet po vijnë. Problemi eshtë se për ca kohë keni fjetur keq, jeni acaruar.

Ujori

Fshini situatat që nuk ju kënaqin. Dashuria mund të trokasë në derën tuaj dhe do të ishte turp ta humbni atë vetëm për paragjykime të pastra ...

Peshqit

Bashkimi, kthimi në vendin e duhur. Në dashuri të gjitha nuk janë të humbura, jepni kohë kohes!

Nessun commento:

Posta un commento