venerdì 7 maggio 2021

Horoskopi i se e premte 7 Maj 2021

Horoskopi i se 07/05/2021

Dashi

Ka diçka që nuk shkon: ju mund ti jepni hapësirë të gjitha gjërave që ju pëlqejn, por kini kujdes të mos lejoni që të tjerët tju prishin asgjë. Në kontekstin e punës, projektet favorizohen, por kini kujdes nga një i afërm që eshtë shumë ndërhyrës.

Demi

Ka vonesa në gjithçka, edhe nëse keni porositur diçka nga dikush, mos e merrni. Ka nga ata që legalizojnë një sindikatë!

Binjaket

Në kontekstin e punës do të duhet të përpiqeni në një farë mënyre të organizoheni sa më mirë për të shmangur momente të vështira. Disa po mendojnë të fillojnë të punojnë për ide të reja.

Gaforrja

Dashuria eshtë nën shqyrtim, por sot sjell më shumë qetësi shpirtërore. Me një njeri Luan, besimet bëhen të tepruara.

Luani

Kini kujdes nga marrëdhëniet e gjata që mund të shkaktojnë diskutime të nxehta dhe konflikte për arsye interesi, ndarja e pasurive nuk përjashtohen. Grindjet me një grua, diçka nuk eshtë në rregull në shtëpi.

Virgjeresha

Një situatë premtuese, por në fushën e bashkëpunimeve ka diçka për tu sqaruar. Nëse kohët e fundit keni bërë zyrtare një histori dashurie, nuk ka mungesë të projekteve të mëdha në të ardhmen, ato shqetësojnë fëmijët, shtëpinë.

Peshorja

Një ditë që ju lejon të ndryshoni gjëra të vogla në jetën tuaj, vendime të vogla që do të bëjnë ndryshime në planin afatgjatë. Ju do të gjeni bashkëpunimin, dëshirën për të bërë plane dhe, një ide e mirë më në fund do të jetë e menaxhueshme. Mos i nënvlerësoni miqësitë!

Akrepi

Një ditë tensioni, mbase për sot do të jetë më mirë të mos bëjmë shumë. Ju po kërkoni një lidhje që eshtë më kokëfortë sesa bazuar në tërheqjen fizike!

Shigjetari

Një intuitë e shkëlqyer ju lejon të zgjidhni shumë probleme. Mundohuni të jeni më të disponueshëm sepse në këtë periudhë mund të shfaqen mundësi të privilegjuara.

Bricjapi

Ditë interesante për dashurinë. Kaloni nëpër një fazë të rimëkëmbjes emocionale dhe personale, do të shihni që do të përmirësohet.

Ujori

Dita kaloi me pak tension, nervozizëm, pa shumë garanci. Asnjë polemikë me vëllezërit e motrat dhe të afërmit e moshuar, mbrëmje shumë interesante.

Peshqit

Mëngjesi sjell disa zgjidhje të papritura për problemet e dashurisë. Kërkimi për emocione të veçanta duket i favorizuar.

Nessun commento:

Posta un commento