sabato 8 maggio 2021

Horoskopi i se e shtunë 8 Maj 2021

Horoskopi i se 08/05/2021

Dashi

Sot vullneti për të jetuar dyfishohet dhe ne përpiqemi të kompensojmë kohën e humbur. Rinovimet e mundshme.

Demi

Pak relaksim në shtëpi duhet tju ngrejë, ju duhet të gjeni hapësirat tuaja dhe mbi të gjitha dashurinë; për çifte që kanë qenë së bashku për disa kohë eshtë e nevojshme të zyrtarizohet marrëdhënia.

Binjaket

Marrëdhëniet e reja mund të shkëputen, por do të duhet kohë para se të flasim për stabilitetin. Ju kuptoni por të dëgjoni të tjerët që kane harruar nevojat tuaja. Krijoni një egoizëm të shëndetshëm!

Gaforrja

Sot ditë ok për ndjenjat. Ju keni shumë probleme për të zgjidhur dhe shumë ide në mendje. Kontaktet e tua, ata që duhet të japin ecjen përpara ... janë të paqarta dhe të pasigurta.

Luani

Nëse keni pasur probleme javët e fundit tani diçka eshtë zgjidhur, dashuria eshtë më konkrete. Njohuri të mira!

Virgjeresha

Rimëkëmbja në dashuri vjen, por duhet të jetë, veçanërisht ju, që doni të dilni nga kaq shumë keqkuptime. Ju po përballeni me ndryshime që nuk i parashikuat, për të filluar përsëri gjithçka!

Peshorja

Ka nga ata që vendosin të jetojnë së bashku, të zhvendosin shtëpi, por duhen para. Çifte e krijuara bëjnë plane për të ardhmen.

Akrepi

Jeni më pak të zhytur në mendime, gjëja eshtë e mirë, shpesh janë ankthet ato që ndalojnë iniciativat tuaja! Gjysma e dytë e kësaj dite do të shkoni ngadalë duke u përmirësuar, duke shmangur komplikime.

Shigjetari

Diçka mund të lëvizë ditët e ardhshme dhe ju mund të mbështeteni në një aftësi të shkëlqyeshme logjike. Kjo ditë mund të duket e zbutur.

Bricjapi

Kjo eshtë një ditë disi e lodhshme, midis polemikave ose vështirësive të sotme dhe të nesërme. Në dashuri, gjërat nuk ndryshojnë tani për tani.

Ujori

Eshtë një periudhë e lodhshme që po përjetoni, një moment në të cilin jo gjithçka që mendoni se pranohet, ndahet nga njerëzit përreth jush. Në dashuri flet qartë!

Peshqit

Situata e kontrastuar, por edhe stimuluese. Çifte afatgjata janë pak më të brishtë dhe nëse njëri prej tyre kënaqet në një emocion paralel, ata janë në telashe. Eshtë më mirë të mos hutoheni!

Nessun commento:

Posta un commento