domenica 16 maggio 2021

Horoskopi i se e diel 16 Maj 2021

Horoskopi i se 16/05/2021

Dashi

Një ditë shërimi; ka ardhur koha për të bërë një pushim, për të rikuperuar optimizmin dhe energjinë. Do të kuptoni se çfarë nuk funksionon më në vendin e punës.

Demi

Sot duhet të kërkoni të mos e marrësh për gjithçka. Të gjitha lajmet duhen inkurajuar.

Binjaket

Ndonjë projekt që ka ngecur në ditët e fundit mes sot dhe nesër mund të ekzaminohen por jo plotësisht i zgjidhur, dashuria kërkon kujdes. Në përgjithësi, kjo eshtë një periudhë rishikimi për gjithçka.

Gaforrja

Disa shqetësime fizike do të kapërcehen. Sa i përket dashurisë, eshtë një ditë që lejon një afrim.

Luani

Dite e diskutueshme. Dashuria eshtë e kundërt, por interesante, e zjarrtë.

Virgjeresha

Herë pas here ju pajtoheni me disa momente ankthi, të cilët para dhe pas. Disa bezdi të vogla ose shqetësime sezonale për të shmangur.

Peshorja

Tani po u jepni më shumë peshë ndjenjave, doni të keni më shumë njerëz përreth që ju duan. Mundohuni të rigjeni palestrën.

Akrepi

Mos u zemëro nëse ajo humbet një angazhim. Në dashuri ju duhet të falni veten për disa mungesa: jepni vetes, varet nga ju!

Shigjetari

Rimëkëmbja eshtë pasdite, por në mëngjes mund të jeni vonë për gjithçka. Kjo nuk eshtë dita më e mirë për të filluar grindjen dhe gjithashtu mund të ndjeheni shumë të lodhur.

Bricjapi

Një ditë e vështirë dhe disi e bezdisshme, e lodhshme. Dita shkakton pak siklet ...

Ujori

Për dashurinë sot eshtë një situatë rinovimi, pozitive. Eshtë e mundur të lidheni përsëri me një njeri me të cilin keni diskutuar.

Peshqit

Sot nevojitet një farë kujdes. Duhet të gjesh stabilitetin e brendshëm.

Nessun commento:

Posta un commento