sabato 15 maggio 2021

Horoskopi i se e shtunë 15 Maj 2021

Horoskopi i se 15/05/2021

Dashi

Në përgjithësi, një ditë mjaft e favorshme. Në sferën profesionale, gjithçka po shkon më mirë nga sa mendoni.

Demi

Mbani çështjet ligjore nën kontroll. Merrni zënë nëse keni ndërmend të flisni biznesi.

Binjaket

Për historitë e sapo filluara, disa preferojnë të jenë të kujdesshëm. Merrni kohë nëse ka një takim për tu konfirmuar ose duhet të përgjigjeni.

Gaforrja

Ju duhet të shkurtoni të gjitha referencat e panevojshme, të mbyllni situata të vështira; një zemërim i caktuar mund të rritet veçanërisht nëse dikush eshtë duke u përpjekur tju ndalojë, të imponojë vetë, diskutime të mundshme.

Luani

Do të keni mundësi të bëni zgjedhje me mend dhe krijuese që do të sjellin shpërblime të shkëlqyera. Tani duhet të shfrytëzoni sa më shumë nga mundësitë që vijnë në rrugën tuaj për të bërë një ndryshim rrënjësor në jetën tuaj. Dashuria eshtë mirë!

Virgjeresha

Eshtë një ditë e mirë për emocionet që sjell. Kushdo që ka rikonfirmuar një ndjenjë në ditët e fundit pas një mbylljeje ose rishikimi tani eshtë më mirë. Investime të mundshme me partner, mik apo partner.

Peshorja

Megjithë qëllimet e mira të atyre që ju duan, nuk jeni të bindur, mos i mërzitni apo tregoni këmbët tuaja, ju këshilloj të tregoheni shumë të kujdesshëm. Kujdes nga artikujt ose dokumentet e humbura.

Akrepi

Në dashuri mund të merreni nga dy persona ose, në çdo rast, këto ditë kërkoni përgjigje më konkrete. Mos u bëni prapa në gabimet e bëra tashmë në të kaluarën.

Shigjetari

Përpos disa keqkuptimeve në dashuri, dita nuk sjell pengesa të pakapërcyeshme. Kini kujdes nga polemikat në marrëdhëniet e gjata.

Bricjapi

Nëse keni nevojë të flisni për gjëra të rëndësishme, përpiquni ti bëni këto më vonë këtë mbrëmje. Mbrëmje e qetë dhe pak dëshirë për tu shoqëruar. Në këtë pikë ju vetëm duhet të jeni të kujdesshëm ndaj dikujt që po përpiqet të marrë diçka nga ju ...

Ujori

Për ata që kanë pasur tension gjatë ditëve të fundit, tani duket se eshtë zhdukur, sot dëshira për të bërë, për të vepruar kthehet. Sot eshtë më mirë të mos hutoheni ...

Peshqit

Ditë e shkëlqyeshme në përpjekje për të sqaruar disa çështje të jashtëzakonshme të familjes. Në agjitacion dashurie sepse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento