lunedì 17 maggio 2021

Horoskopi i se e hënë 17 Maj 2021

Horoskopi i se 17/05/2021

Dashi

Duhet të keni pranë një partner shumë të kuptueshëm sepse këto ditë mendoni vetëm për punë dhe para; të gjitha marrëdhëniet duhet të monitorohen.

Demi

Kjo eshtë një kohë e rëndësishme për të folur për dashurinë, për të menaxhuar jetën tuaj të punës. Nëse shihni se dikush është kundër jush ose nuk ndjeheni të qetë, shtyni çdo pyetje në një datë tjetër ...

Binjaket

Ju dëshironi hapësira të autonomisë, por sot tensioni merr përsipër. Kujdes nga palët e treta të pakëndshme sepse dashuritë e gabuara gjithashtu mund të ndodhin.

Gaforrja

Shpenzime të papritura, por punë të reja, marrëveshje të vogla falë një shitje, një mundësi në internet. Në dashuri keni një ngarkesë të veçantë që ka munguar për një kohë të gjatë, pasion që kthehet, kush e di nëse nuk eshtë një dashuri e re që të zgjon vëmendjen.

Luani

Për punonjësit ka një ndryshim të rolit ose puna nuk do të çojë në përmirësime ekonomike por do ti bëjë ata të ndihen më mirë, në dashuri, dyshime ose distanca. Ju jeni shumë të zënë nga puna dhe pjesën tjetër e vendosni në fund.

Virgjeresha

Ju do ti bëni vetes një dëm të keq duke mos i besuar një personi që dëshiron tju bëjë një propozim sot; kundërpërgjigje dhe emocione të mira, në familje ka një problem me një të afërm. Ju duhet të shmangni shqetësimin shumë për detajet, të jeni më tolerantë ...

Peshorja

Keqkuptime të mundshme, sot duhet të keni kujdes nga ata që përpiqen të bllokojnë idetë tuaja. Ju keni qenë duke luftuar një betejë të vërtetë për pohimin tuaj për disa kohë dhe më në fund mund të vijnë lajmet e duhura.

Akrepi

Kujdes në çështjet e përditshme, mos bëni hapin më të gjatë të këmbës, nëse ka pasur një ndërprerje në punë ose ndonjë problem që ju nevojitet për të gjetur zgjidhje, mund të keni sukses.

Shigjetari

Ju nuk ju mungon energjia në punë, por në të njëjtën kohë ka shumë konkurrencë. Edhe nëse një rrugë eshtë e mbyllur do të jetë e mundur të fillojmë një tjetër, kushdo që jeton së bashku mund të zyrtarizojë një histori.

Bricjapi

Dashuria rimerr fuqinë, gëzimin, sensualitetin, entuziazmin. Ju duhet të ndjeni një dëshirë të madhe për hakmarrje, risi ...

Ujori

Dikush kishte probleme të vogla pune. Diqka nuk eshtë e qartë për ju, dëshironi të keni pak më shumë mirëkuptim. Pasditja më e mirë se mëngjesi.

Peshqit

Dita për të jetuar e qetë, nuk ka probleme të mëdha, por ju jeni nervoz. Ditë plot gjëra për të bërë, mbase jeni duke punuar në një projekt të ri, e rëndësishme eshtë që të mos qëndroni ende për arsye të tjera ...

Nessun commento:

Posta un commento