sabato 24 aprile 2021

Horoskopi i se e shtunë 24 Prill 2021

Horoskopi i se 24/04/2021

Dashi

Nëse keni jetuar një histori për vite me radhë, mund të vendosni ta legalizoni atë. Eshtë koha për përvoja të reja në punë.

Demi

Nëse jeni duke kërkuar mundësi sot do të keni disa ide. Kaloni kohë në kujdesin për trupin.

Binjaket

Nëse keni argumentuar për probleme të parëndësishme, atëherë mos u shqetësoni sepse kjo periudhë shëron plagët, e bën transportin e dashurisë më të nxehtë dhe më intensiv, sidomos sot.

Gaforrja

Nëse keni bërë kërkesa në të kaluarën dhe keni atë që duhet, brenda pak ditësh do të merrni një përgjigje të këndshme ose të rikonfirmoheni. Duhet të kemi kujdes nga bezdisjet e vogla që mund të lindin. Sidoqoftë ditë aktive.

Luani

Këto ditë shumë janë të lodhur dhe ata që duan të ndryshojnë mund të mos jenë të bindur as për ato që thonë ose duan. Të kujdesshëm në dashuri, ka distancë dhe në disa raste polemikë.

Virgjeresha

Sot do të dëshironi të arratiseni, por duhet të merrni përgjegjësitë tuaja. Ju mund të nxirrni zemërimin e partnerit tuaj. Një sqarim i rëndësishëm eshtë i nevojshëm në familje!

Peshorja

Dita eshtë e mirë por nuk ndiheni në ambientin e duhur. Këtu vjen një propozim për argëtim, një periudhë pjellore për çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë, provimet e preferuara.

Akrepi

Kjo ju bën të ndjeni pak lodhje në këtë fillim të ditës. Ngjarje të lumtura familjare.

Shigjetari

Nëse ju intereson një marrëdhënie, mos jini shumë dyshues apo kaustik, duhet të vini vullnetin e mirë. Distancat për tu mbushur me një Binjak.

Bricjapi

Mos prish gjithçka me një qëndrim polemik deri në fund të hidhur; kjo pasdite eshtë e vëmendshme, vëmendje e dyfishtë për një njeri të Virgjëreshës ose Akrepit që nuk ju kupton. Ju nuk kerkoni më njerëz të paqartë, të rremë me ju!

Ujori

Ju duhet të përpiqeni të kaloni ditët në mënyrën më të qetë. Pranoni një angazhim edhe nëse nuk ju duket.

Peshqit

Argëtohuni dhe mos mendoni për problemet sa eshtë e mundur. Sa i përket dashurisë, po vjen koha që ju të keni një sukses të merituar.

Nessun commento:

Posta un commento