venerdì 23 aprile 2021

Horoskopi i se e premte 23 Prill 2021

Horoskopi i se 23/04/2021

Dashi

Nëse duhet të përballeni me një dashuri ose ligjërim familjar, lëvizni drejtë këto ditë. Lajme të mira në punë ose në biznes!

Demi

Ditë interesante për të gjithë ata që duan të zgjerojnë gamën e tyre të veprimit ose janë në pritje të konsensusit. Kushte të dobishme për ata që duan të nënshkruajnë një kontratë.

Binjaket

Ju do të jeni në gjendje të zgjeroni rrethin tuaj të veprimit dhe të kërkoni mbështetjen e atyre që kanë rëndësi. Një ditë e përshtatshme nëse keni ndërmend të depërtoni në zemrën e dikujt, por edhe të kënaqni shpirtin tuaj.

Gaforrja

Në punë duhet të kompensoni kohën e humbur, disa shqetësime për paratë. Më shumë kujdes për trupin, fakti që mund të jeni shumë i zënë detyrimisht sjell stres për trupin tuaj.

Luani

Sidomos ata që punojnë si punonjës këto ditë ndihen të vënë në provë. Nëse keni nevojë për të, duhet të kërkoni ndihmë, mbështetje, këshilla. Nëse një njeri ju intereson, mund të bëni një kërkesë menjëherë!

Virgjeresha

Tani merreni kryesisht me çështje familjare dhe personale. Vëmendje në dashuri: njëri nga të dy ndihet i lënë pas dore.

Peshorja

Në punë kushtojini vëmendje Virgjëreshës dhe Peshqve, do të duhet të mbani qëndrime diplomatike. Emërimet në bankë ose me një person që mund të zgjidhë një problem burokratik, llogari dhe çështje kartash për të rregulluar.

Akrepi

Idetë tuaja po fitojnë. Garancitë më të mira mund të vijnë pikërisht nga ndjenjat që sot kthehen duke qenë më lehtë të menaxhueshme.

Shigjetari

Këtu eshtë një ditë që ndihmon, dashuritë e reja mund të jenë të rëndësishme, ju keni energji të shkëlqyeshme tani. Eshtë koha që çifte prej një kohe të gjatë të bëjnë zgjedhje për jetën.

Bricjapi

Situata eshtë një luftë. Puna dhe dashuria krijojnë dyshime, ndiheni të pambrojtur por jeni ju që jep përshtypjen e të qeni i palëkundur. Dhe kështu kur ke nevojë askush nuk e kupton ...

Ujori

Nëse keni pasur momente të vështira, kontraste me përvojë, tani mund të jeni më paqësorë, duhet të flakni tensionet dhe problemet e vjetra. Ata që janë të vetëpunësuar mund të kenë pak më shumë. Ju po kërkoni siguri, ka të ngjarë të kërkoni aleanca të reja si në dashuri ashtu edhe në punë.

Peshqit

Jepni hapësirë njerëzve që ju interesojnë. Familja ka qenë në një rresht për disa kohë, ose një situatë që ju duhet të përpiqeni të shëruar. Ju shqetësoheni për një detyrë pune.

Nessun commento:

Posta un commento