domenica 25 aprile 2021

Horoskopi i se e diel 25 Prill 2021

Horoskopi i se 25/04/2021

Dashi

Shumë gjëra duhet të sqarohen, të tjerat duhet të rregullohen. Në dashuri, shmangni gjithmonë të menduarit për të kaluarën, vetëm sepse keni frikë të ktheheni në lojë, risi.

Demi

Do të keni shumë gjëra për të bërë, por nuk ju rekomandoj asnjë përpjekje dhe, mbi të gjitha, sonte përpiquni të shmangni polemikat në lidhje me paratë ose çështjet familjare në pritje. Ju duhet të heqni qafe disa barra të panevojshme, idetë tuaja janë të rëndësishme.

Binjaket

Kaloni më shumë kohë cilësore me ata që doni Ju do të keni mundësinë për të gjetur mbështetje dhe mbrojtje, por gjithçka fillon në një mënyrë të vështirë dhe do të duhet të punoni shumë për të marrë.

Gaforrja

Diçka mund tju dëmtojë nervat në dashuri ose ka më pak kohë për partnerin tuaj. Shpreh gjykimet e tua me kujdes.

Luani

Filloni të shikoni përreth nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë. Ata që bëjnë premtime të mëdha vazhdimisht shtyjnë një ofertë.

Virgjeresha

Nuk eshtë gjithmonë e lehtë të mbash marrëdhëniet në ekuilibër dhe kështu, sot, mund të ndjehesh në mëshirën e erave. Vonesat nëse keni porositur punë shtëpie, diskutime.

Peshorja

Ditë e qetë, e bukur. Nëse jeni i dashuruar, por nga frika nuk thoni se çfarë ndieni se eshtë gjendja që ata jetojnë, veçanërisht ato më të reja.

Akrepi

Dashuria nuk i mungon pasioni, por kohët e fundit keni qenë ju që e keni treguar veten mjaft të pakuptueshme. Me Peshqit dhe Demin mund të bëni plane afatgjata.

Shigjetari

Mundësi për ata që kërkojnë punë. Për sa i përket dashurisë, do të jetë e rëndësishme të kuptoni se kë dëshironi të keni pranë.

Bricjapi

Eshtë dita më e mirë për të vepruar, për të propozuar. Në këtë periudhë jeni të ndritshëm, më optimist. Dhe mos lini pas dore dashuritë e reja që mund të bëhen të rëndësishme.

Ujori

Mund të ketë provokime që do të ishte mirë të mos përgjigjeni, disa sulme që duhet të përpiqemi ti shmangim. Dikush do të konsultohet me një avokat për të siguruar drejtësinë.

Peshqit

Ju mund të merrni një aspekt shumë të vlefshëm të jetës tuaj, dhe më e rëndësishmja, sot mund të merrni një konfirmim. Në dashuri mund të filloni një histori të re. Marrëdhëniet tashmë të rrezikuara mund të kenë implikime pozitive për të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento