mercoledì 28 aprile 2021

Horoskopi i se e mërkurë 28 Prill 2021

Horoskopi i se 28/04/2021

Dashi

Ju ndjeheni si një person tjetër. Mos shpejtoni zgjidhjet në punë. Kujdes në dashuri me Gaforren dhe Bricjapin.

Demi

Vëmendje në dashuri edhe sepse propozimet që fillojnë në këtë periudhë mund të jenë interesante. Ju mund të forconi situata që ju interesojnë por edhe miqësi të ngushtë që nuk kanë vlerë.

Binjaket

Ky eshtë një moment i veçantë sepse mund të sfidoheni ose me ndonjë mik, klient, punëdhënës që përjeton një kontrast të fortë, vëmendje! Sharmi juaj eshtë shumë më i qartë se zakonisht dhe do të dëshironi të shikoni përreth ...

Gaforrja

Një dashuri mund të lindë, një marrëveshje mund të rinovohet. Nga një këndvështrim i caktuar dita eshtë e favorshme dhe ju këshilloj të mos shtyni asgjë për nesër. Mosmarrëveshjet me një ish mbi paratë.

Luani

Vetëm ju që zakonisht u jepni siguri të gjithëve në këtë periudhë, jeni duke kërkuar siguri nga të tjerët. Disa diskutime familjare.

Virgjeresha

Mos u lodh shumë. Ndoshta do të jetë e përshtatshme që dikush të kontrollojë llogaritë dhe çështjet familjare.

Peshorja

Sektori profesional po kërkon, një lajm i mirë do të arrijë së shpejti, ju duhet të përshtateni me një situatë të re dhe nuk eshtë e lehtë. Në dashuri do të jeni në gjendje ta bëni tjetrin të kuptojë pikëpamjet tuaja, forca që vjen.

Akrepi

Dashuria zë vendin e dytë, mbase sepse në këtë periudhë jeni duke bërë shumë gjëra në vendin e punës, nuk ka kohë për askënd. Këtu nuk diskutohet aq shumë aftësia personale,dëshirën për të bërë, si vullnetin për të investuar në të ardhmen, që është gjëja më e rëndësishme!

Shigjetari

Të gjitha vendimet që merren në lidhje me punën, profesionin, çështjet financiare puthen me fat. Projektet krijuese janë më efektive, rrethohuni me njerëz krijues, nuk do të gaboni.

Bricjapi

Një dëshirë për familjen, për shtëpinë, për dashurinë. Momentet e tensionit në punë ...

Ujori

Ditë e rëndë për ndjenjat, për marrëdhëniet që tashmë janë komprometuar nga një e kaluar e vështirë. Kujdes nga ngjarjet familjare! Disa të afërm mund të jenë kundër jush ose një ish duke kërkuar para. Çështjet ligjore që do të zgjidhen.

Peshqit

Për ata që kanë pasur probleme dashurie ose familjare, eshtë më mirë tani por nuk keni pse të mendoni për të kaluarën. Ndryshimet u bënë më të lehta, ju keni hyrë në një rrugë të re që eshtë pak e lodhshme për të vazhduar dhe ndjeni shumë tension mbi ju.

Nessun commento:

Posta un commento