giovedì 29 aprile 2021

Horoskopi i se e enjte 29 Prill 2021

Horoskopi i se 29/04/2021

Dashi

Situata e rimëkëmbjes së madhe emocionale. Dhe tani si në dashuri ashtu edhe në fushën e punës ka përparim, por mbi të gjitha mundësitë për tu shfrytëzuar në fluturim.

Demi

Ju do të keni një aftësi të mirë të lidheni me të tjerët. Ata që jetojnë një histori me një person të vështirë sot do të flasin qartë. Nëse ka pasur një dyshim në dashuri, tani do të jetë e mundur për ta zgjidhur atë.

Binjaket

Ju nuk keni nevojë ti jepni hapësirë emocionit të momentit sepse rreziku eshtë pikërisht ai i krijimit të bezdi. Ju duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe në dashuri mos vendosni shumë çështje në lojë ...

Gaforrja

Ju jeni duke kaluar një fazë të rinovimit të madh që do tju kushtojë një shkëputje ose ndryshim shumë i rëndësishëm. Ka një lodhje të madhe që ndjen që nga orët e para të mëngjesit, mos u armatos në polemika të panevojshme, në këtë moment dashurisë i mungojnë stimujt.

Luani

Klima me shumë interes për të ardhmen, ju jeni duke kërkuar stabilitet. Kohët e fundit ju kane ndodhur me të gjitha ngjyrat. Dikush ka qenë i sëmurë, por ka një shërim të mirë psiko fizik dhe edhe ne dashuri!

Virgjeresha

Tani jeni edhe më të vetëdijshëm për atë që ndjeni. Kur bëhet fjalë për punën, mund të merrni kohën tuaj për të fituar, por duhet të jeni shumë të kujdesshëm. Ekziston njëfarë nervozizmi familjar.

Peshorja

Këtu eshtë një ditë e fuqishme, forcë dhe guxim! Në dashuri mund të arrini rezultate të shkëlqyera, edhe duke harruar dikë që ju ka tradhtuar në të kaluarën. Sot kujdesuni për fitnesin tuaj: duhet ta bëni atë një zakon.

Akrepi

Ju jeni të zemëruar sepse duhet të flisni me ekspertë për të rregulluar një problem pune ose letre, për të marrë leje. Në dashuri disa hutime, por gjithçka funksionon!

Shigjetari

Sot kushtojini vëmendje, sidomos shpenzimeve. Do të duhet të shfrytëzoni sa më mirë mençurinë tuaj.

Bricjapi

Për disa orë unë rekomandoj kujdes, një situatë pune eshtë e pasigurt. Kini kujdes të mos ndiheni me njerëz të çuditshëm ose të pavendosur sepse tani keni nevojë për siguri.

Ujori

Dita jo e lehtë për tu menaxhuar, mund të ketë edhe probleme të vogla fizike. Në dashuri disa hutime.

Peshqit

Koha veçanërisht e përshtatshme për të formuar shoqata të reja ose për të kërkuar bashkëpunime të reja. Unë i ftoj ata që duhet të mesojne, të fillojnë një projekt, të mos ndalen tani.

Nessun commento:

Posta un commento