martedì 27 aprile 2021

Horoskopi i se e martë 27 Prill 2021

Horoskopi i se 27/04/2021

Dashi

Ndalimi në këtë periudhë është i gabuar. Duhen disa çaste më shumë braktisje dhe qetësi.

Demi

Sot ne presim një ditë të gjallë me disa surpriza të këndshme. Dhe vetëm tani ju diktoni rregullat e lojës. Eshtë e rëndësishme të forconi një marrëdhënie, diskutimi i Shigjetarit.

Binjaket

Informacioni që arrin sot mund të jetë i gabuar, mos u besoni atyre që ju tregojnë. Mundohuni ta kapërceni këtë fazë kritike, dita jep gjithashtu përgjigje të mira!

Gaforrja

Një situatë e mirë, do të kemi një ditë shumë të ngarkuar për punë. Shëndeti eshtë zemërim. Pika e dobët e stomakut si zakonisht, kjo eshtë për shkak se keni tendencë të mbylleni në shumë tensione.

Luani

Nëse e shihni që diçka nuk eshtë në rregull me punën tuaj, jini më të kujdesshëm. Çifte tashmë të "testuar" mund të mendojnë për të investuar disa para.

Virgjeresha

Eshtë një kohë kur dashuria sjell dyshime të vogla ose momente të trazimit të fortë, maturisë, mos grindni, dëgjoni dhe më pas vendosni. Duhet të përballeni me pak stres, përpiquni të rikuperoheni. Shumë tension nervor!

Peshorja

Dita lindi me një tension të vogël, asgjë serioze. Ju jeni për zgjedhje diplomatike, por tani jeni bërë intolerantë ndaj gjithçkaje.

Akrepi

Ka një vonesë në lidhje me punën ose nevojën për të folur qartë, prisni për një rikonfirmim. Kini kujdes nga mosbesimi juaj, mund të digjni takime të reja.

Shigjetari

Në dashuri mund të merresh me një person që ndonjëherë tregon se eshtë shumë i disponueshëm, në raste të tjera ai luan për tu fshehur. Në punë nuk duhet të nënvlerësoni bashkëpunimet e reja.

Bricjapi

Nëse jeni duke kërkuar për punësim do të keni një njoftim. Nëse për disa kohë i keni vendosur vetes qëllimin për të arritur një rezultat mund të keni disa konfirmime të shkëlqyera, kurrë mos hiqni dorë. Dëshira kthehet edhe në dashuri.

Ujori

Ju duhet të mbani nën kontroll emocionet që përjetoni në këtë periudhë. Maturia maksimale, veçanërisht në marrëdhëniet ndërpersonale, në dashuri durimi i dyfishtë ...

Peshqit

Jini të kujdesshëm dhe bëni vetëm gjërat e nevojshme, dhe më e rëndësishmja, shmangni konfliktet. Dëshira për të pasur fëmijë rritet në çifte të gjata.

Nessun commento:

Posta un commento