martedì 6 aprile 2021

Horoskopi i se e martë 6 Prill 2021

Horoskopi i se 06/04/2021

Dashi

Lajmet e muajve të fundit kanë sjellë një ndryshim në ekzistencën tuaj. Shmangni çdo polemikë në dashuri.

Demi

Mirë për ata që kanë vendosur të zgjidhin problemet ose janë duke pritur për rezultatin e një negocimi, takimesh ose thirrjesh, kontratash dhe marrëveshjesh të mundshme. Nuk do të çuditem nëse do të interesohesh për një Akrep ose një Virgjëreshë: ekziston një ndjenjë.

Binjaket

Dëgjoni nevojat e fëmijëve, të vëllezërve; ekziston një njeri që kërkon para ose mund të jesh ti ai që fyen ata në familje që shpenzojnë shumë, të duan për shërim.

Gaforrja

Mes sot dhe nesër eshtë koha të mbyllni gjërat që ju interesojnë nga pikëpamja e punës. Mos harroni se, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj, duhet të lëvizni më shumë!

Luani

Dashuria e zjarrit kalon mbrapa dhe më shumë butësi në marrëdhënie. Do të keni mundësi të thoni diçka të rëndësishme për një person për të cilin kujdeseni në një mënyrë të veçantë.

Virgjeresha

Sot eshtë mirë. Nëse duhet të merresh me fjalime me gjemba, eshtë më mirë të bësh gjithçka të qartë sot.

Peshorja

Disa çështje profesionale janë në plan të parë dhe, për fat të keq, dashuria merr një rol dytësor, duhet të përpiqesh të rikuperosh por nuk eshtë e lehtë. Disa tensione në familje duhet të shmangen me kohë.

Akrepi

Një ëndërr e bërë këtë natë mund të jetë zbuluese. Përfitimet që vijnë, por mos e teproni sot.

Shigjetari

Një lajm i mirë mund ta bëjë këtë ditë të këndshme. Një moment i fuqishëm dhe vendimtar edhe për ata që duan të ndryshojnë rrënjësisht ...

Bricjapi

Ju do të keni një ngarkesë të madhe energjie që mund ta përdorni në kohën e lirë, gjithashtu mund ta përdorni për të mbyllur situata që nuk ju interesojnë. Nëse keni të bëni me Shigjetarin dhe Luanin, problemet zgjidhen.

Ujori

Puna që i heq dashurinë peshon rëndë. Prisni disa ditë para se të ngrini pluhur.

Peshqit

Eshtë e vërtetë, dashuria nuk i përgjigjet plotësisht nevojave tuaja, ju keni njeriun më të mirë në botë pranë jush, por çdo herë dyshimet kthehen, pak ankth për të kaluar.

Nessun commento:

Posta un commento