lunedì 5 aprile 2021

Horoskopi i se e hënë 5 Prill 2021

Horoskopi i se 05/04/2021

Dashi

Disa mënyra të menduarit dhe të vepruarit të së kaluarës, i njëjti qëndrim ndaj dashurisë, tani po ndryshojnë. Mundohuni të rimarrni qetësinë në familje.

Demi

Ju jeni të lirë nga kaq shumë tensione. Çdo gjë që lind gjatë ditës së sotme eshtë e dobishme. Situatë e mirë edhe nëse e shihni veten duke luftuar për vullnetin tuaj.

Binjaket

Kontakte të rëndësishme, por kushtojini vëmendje parave. Në dashuri mund të përjetoni momente pasionante, erotizmi zgjohet.

Gaforrja

Mos e lini pas dore pushimin dhe masat që ju lejojnë të rigjeni energjinë. Diskutimet duhet të shmangen, veçanërisht në familje dhe me njerëz që nuk janë në anën tuaj.

Luani

Sot një fjalë eshtë pak dhe dy janë shumë. Mund ti çoni të gjitha pak në gjoks, duhet të relaksoheni.

Virgjeresha

Ju nuk keni jetuar disa momente. Në dashuri mos i lini pas dore kërkesat e partnerit.

Peshorja

Një ditë pak e nënshtruar. Mos i derdhni tensionet e sotme në dashuri.

Akrepi

Situata që duhet të merret me pincë. Ktheheni në shtëpi i lodhur dhe jeni më pak të pranishëm në jetën e partnerit tuaj.

Shigjetari

Mos pyesni veten shumë pse, nuk ka gjithmonë një shpjegim logjik për gjithçka. Tani po përjetoni një periudhë reflektimi, po prisni përgjigje apo duhet të zbatoni strategji të reja.

Bricjapi

Emocione për ata që i ofrojnë vetes dashurinë, por mbeten mosbesues për ata që kanë mbyllur kohët e fundit një histori. Mos u mbyll në heshtje sepse eshtë mënyra më e keqe për të reaguar.

Ujori

Sot ju jeni të prekshëm nga argumentet dhe nëse dashuroni dikush ju merr me kokë mund të përgjigjeni keq. Mendimet tuaja janë të mira, por ju keni gabim ti propozoni ato në një mënyrë jashtëzakonisht paramenduese.

Peshqit

Një çështje në lidhje me paratë të jep mendim. Fjala shumë mund të shpëtojë, për më tepër, për disa kohë tani ju jeni bërë shumë kritik ndaj atyre që ju rrethojnë.

Nessun commento:

Posta un commento