mercoledì 7 aprile 2021

Horoskopi i se e mërkurë 7 Prill 2021

Horoskopi i se 07/04/2021

Dashi

Unë rekomandoj të jesh i durueshëm në këtë ditë, veçarisht nga pikëpamja e trupit. Ndiqni dhe arrini një ideal. Ju duhet të përpiqeni të mendoni pak për trupin tuaj, pak më shumë për substancën.

Demi

Ju keni një filozofi të bukur të jetës, nëse në fushën e punës nuk gjeni kënaqësi i jepni më shumë rëndësi dashurisë. Konfuzioni duhet të shmanget, veçanërisht në ditët në vijim.

Binjaket

Ju nuk jeni te lumtur sepse kohët e fundit një program ka përfunduar ose ka pasur një ndalesë të padëshiruar, merrni kohë. Në dashuri duhet të keni kujdes, një marrëdhënie që duket si pikë referimi, tani mund të ndryshojë.

Gaforrja

Në familje përpiquni të shmangni konfliktet me njerëzit përreth jush, një tension i tepruar mund të ndodhë në këtë ditë, konflikte me një njeri Shigjetari.

Luani

Forcat nuk mungojnë dhe aftësia juaj për veprim eshtë dyfish në krahasim me të kaluarën, me këtë ngarkesë të shkëlqyeshme mund të shkoni larg. Përparim i dukshëm, pohim i sigurt, por duhet të përpiqesh ti bësh gjërat sipas forcës tënde ...

Virgjeresha

Mëngjes i hutuar, jo të gjithë kanë qenë të sinqertë dhe, mbi të gjitha, gati për tju ndihmuar kohët e fundit. Këto ditë dikush shqetësohet pak sepse u duhet të zgjedhin jetën e tyre dhe të kapërcejnë problemet që kanë të bëjnë me punën.

Peshorja

Ju do të jeni aktiv dhe te forte. Ata që kanë konkretizëm në qëllimet e tyre dhe e dinë se ia vlen edhe në dashuri edhe në punë, do të arrijnë shumë. Duhet durim, gjithçka eshtë nën rishikim.

Akrepi

Ju jeni shumë te ëmbël, sidomos sot. Një njeri që eshtë afër duket larg dëshirave tuaja.

Shigjetari

Tani më në fund keni një shans për të thënë fjalën tuaj, dikush edhe mund të mbyllë një marrëveshje të mirë këto ditë, një situatë në rritje.

Bricjapi

Mos bëni bujë sot, mund të jeni i zemëruar me një njeri që nuk mund të kuptojë se çfarë doni. Përdoreni këtë ditë për tu distancuar nga situatat provokuese. Ndryshimi i strategjisë për ta bërë një projekt më të mirë.

Ujori

Ju jeni lodhur duke bërë gjërat e zakonshme, por eshtë gjithashtu e vërtetë që eksperimentet në këtë periudhë nuk rekomandohen. Eshtë e mundur të merrni një bonus të këndshëm, dikush mund tju japë një detyrë të rëndësishme, ju keni forcë të madhe dhe mund ta mbani gjallë tensionin erotik ...

Peshqit

Shumë shqetësime, nervozizëm, dikush nuk ka qenë në marrëveshje ose ju duhet të thërrisni disa njerëz për të porositur. Ju lutemi mos e teproni me qëndrime shumë të mbyllura. Malli për familjen dhe stabilitetin.

Nessun commento:

Posta un commento