sabato 27 marzo 2021

Horoskopi i se e shtunë 27 Mars 2021

Horoskopi i se 27/03/2021

Dashi

Mos e dëgjoni lodhjen dhe depresionin, ajo që ka ndodhur gjatë muajve të fundit nuk llogaritet, në fund fitorja nuk do të dështojë. Mund të jetë e rëndësishme të verifikoni një dashuri.

Demi

Bezdi të vogla kalimtare, nervozizëm ose lodhje, përndryshe nuk ka kufizime. Ndonjëherë dëshiron të jesh vetëm, pa u mërzitur.

Binjaket

Ndodh të përjetoni momente të ngërçit, por dashuria këto ditë duket më afër, megjithatë nuk eshtë e lehtë tju kënaqni. Gjendja e forcës dhe energjisë së mirë.

Gaforrja

Sot ka disa dyshime, por mos u shqetësoni sepse atëherë një gjendje e mirë kthehet. Dashuri të pasionuara, por ndoshta ju jeni shumë kërkues, jo gjithçka vjen menjëherë! Jepni kohë dhe mos u lodhni.

Luani

Kjo rezulton të jetë një ditë e mirë, do të jetë e lehtë të kuptoni njerëzit përreth jush. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të shmangni argumentet. Rinovim i përgjithshëm!

Virgjeresha

Një ditë e mirë po vjen. Në dashuri, aq shumë bashkëpunim dhe pasion që nuk e prisnit ...

Peshorja

Periudha krijuese. Në dashuri jeni shumë i fortë dhe me personin e duhur pranë do të jetë e mundur të bëni plane me stil për të ardhmen e afërt.

Akrepi

Një situatë shumë e trazuar. Pasdite mund të marrësh frymë nga një ajër tjetër.

Shigjetari

Kjo periudhë është shumë e rëndësishme për të pohuar ju, shumë dëgjojnë propozimet tuaja, shumë dëgjojnë mendimet tuaja. Risia për zemrat e vetmuara.

Bricjapi

Vëmendja, mungesa e mirëkuptimit të ndërsjellë i bën lidhjet kritike, veçanërisht ato jozyrtare. Nxirrni humorin e keq, bëjini gjërat me qetësi.

Ujori

Ju mund të vendosni biznes, por do tju duhet të konsultoheni me një avokat. Kushdo që ka përjetuar një krizë në dashuri do të përpiqet të rikuperohet.

Peshqit

Nëse ka një njeri që ju pëlqen, nëse doni të provoni një rrugë të re në dashuri, sot eshtë dita e duhur. Marrëveshje të mëdha që vijnë ju mund të zgjidhni se çfarë të bëni.

Nessun commento:

Posta un commento