domenica 28 marzo 2021

Horoskopi i se e diel 28 Mars 2021

Horoskopi i se 28/03/2021

Dashi

Jam i bindur që keni në mendje projekte të mëdha dhe ju ftoj ti keni sepse vetëm në këtë mënyrë mund të ndryshoni diçka. Kjo periudhë eshtë shumë e rëndësishme. Ju mund të jeni në gjendje të bëni shumë gjëra brenda disa çastesh, por sot ju dukeni pak më nervoz, i shqetësuar, po vijnë lajme të mira!

Demi

Të bezdisësh një mosmarrëveshje të vogël midis miqve me të cilët duhet të merresh eshtë një problem dashurie. Tani ju thjesht duhet të lini instiktet tuaja të flasin dhe, më e rëndësishmja, mendimet tuaja jane të mira.

Binjaket

Dashuria zë vendin e pasmë. Sonte ka një rënie të lehtë trupit, stres nga shumë gjëra për të bërë.

Gaforrja

Ndiheni sikur po kaloni një periudhë që shënon kufirin midis dy fazave të jetës suaj. Zemra dëshiron pjesën e saj, ajo gjende ndjenja. Ka nga ata që ju bëjnë fillin ose interesohen për ju.

Luani

Pak lodhje trupit eshtë e pashmangshme por buzeqeshja nuk mungon. Ditë e shkëlqyeshme për të pastruar çdo dyshim, ndonjë nga dyshimet tuaja, edhe me origjinë dashurije.

Virgjeresha

Dashuria kalon në prapavijë sepse në këtë periudhë jeni shumë më të interesuar për të zgjidhur problemet personale, ekonomike edhe juridike. Sot ka pak tension që duhet mbajtur nën kontroll: vepro me qetësi.

Peshorja

Ju jeni shumë i dashur. Disa kanë pasur një moment shqetësimi por buzëqeshja mund të kthehet.

Akrepi

Mbani qetësinë tuaj por kini kujdes nga një njeri që mund tju bëjë të nervozoheni. Ndryshimet në dashuri, përpiquni të jeni më të butë dhe të disponueshëm. Kufizoni nervat, sot ju jeni intolerantë.

Shigjetari

Ditë e shënuar nga pak disponimi i keq, me dhëmbë të shtrënguar do të duhet të pranoni lajme. Ditë që mund të sjellë disa shkëputje, mbylljen e një lidhjeje, por edhe lajme qesharake në një kohë relativisht të shkurtër.

Bricjapi

Çfarëdo që keni në mendje për ta bërë atë më mirë, ditën e bukur që prodhon një efekt tonik. Tani mund të hapësh edhe rruge të reja. Suksesi do të vijë, rikonfirmo.

Ujori

Ju mund të ndiheni më të zhytur në mendime. Ju nuk duhet të humbni kohë duke menduar për gabimet që keni bere ose duke pritur që personi që doni të kërkoj "falje" ...

Peshqit

Dashuri pozitive; shqetësimi mund të jetë një këshilltar i keq, eshtë në rregull të përdorni diplomacinë pa e tepruar dhe pa qenë invazive, duke i lënë partnerit hapësirën e nevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento