mercoledì 3 marzo 2021

Horoskopi i se e mërkurë 3 mars 2021

Horoskopi i se 03/03/2021

Dashi

Sektori i suksesit sigurisht që ndikohet në një mënyrë të rëndësishme. Shikoni drejt së ardhmes me optimizëm, jeta eshtë shumë më e mirë.

Demi

Në këtë ditë eshtë më mirë të largoheni nga polemikat dhe shqetësimet në lidhje me dashurinë. Eshtë e mundur të rikuperoni një fjalim të ndërprerë mbrëmjen e djeshme.

Binjaket

Konsistenca dhe dinakëria në marrëdhëniet me eprorët janë kartat fituese për ata që punojnë si i punësuar në një institucion ose në një kompani. Duhet të kujdesesh edhe pak për palestrën tënde.

Gaforrja

Një zbulim i dashurisë mund të vijë papritmas. Mos e humbni lajmin e mirë, do të ketë mundësi të shkëlqyera.

Luani

Mos u tërhoq në vetvete, sot mund të jesh më i hapur për polemikë, me rrezikun e grindjes me njerëz që janë, megjithatë, të rëndësishëm për ty.

Virgjeresha

Provokime që mund të jenë gjithashtu të vlefshme në përpjekje për të reaguar dhe kapërcyer një konflikt pune. Një gjendje shqetësimi kthehet, ka të ngjarë që ju të mos keni fjetur mirë natën e kaluar ...

Peshorja

Nëse një person kërkon praninë tuaj, nuk duhet të prisni për të, megjithatë në momentin kur jeni te hutuar. Më të rinjtë ose më të gatshëm, ata mund të fillojnë një aktivitet të pazakontë ...

Akrepi

Pasiguritë marxhinale, vëmendja për diskutimet në shtëpi. Të jeni origjinal pa e ekzagjeruar asnjëherë nuk dhemb.

Shigjetari

Ju papritmas mund të dashuroheni. Në punë duhet të bëni të ditura nevojat tuaja, keni më shumë rëndësi.

Bricjapi

Sot do të ishte e përshtatshme të zgjidhen disa çështje burokratike. Këto ditë ju kapin shumë situata, në dashuri të kujdesshëm për të mos bërë konfuzion ...

Ujori

Një mundësi e shkëlqyer po ju vjen veçanërisht fëmijëve dhe, në çdo rast, njerëzve që mund të pohojnë veten në këtë periudhë. Dashuri pozitive, ju mund të falni një ofendim.

Peshqit

Shumë kundërshtime planetare dhe ju ndjeheni ju kundër botës. Prisni disa ditë, agjitacioni juaj sot nuk do të jetë i suksesshëm.

Nessun commento:

Posta un commento