martedì 2 marzo 2021

Horoskopi i se e martë 2 mars 2021

Horoskopi i se 02/03/2021

Dashi

Ju arrini të minoni veten dhe marrëdhënien tuaj me të tjerët. Ndiqni këshillat e një personi që dëshiron tju japë një këshillë të mirë në vendin e punës.

Demi

Kush e di nëse një goditje e vogël ne fat nuk vjen herët. Pasdite plot angazhime, një periudhë që sjell përgjigje për ata që bëjnë kërkesa specifike.

Binjaket

Gjithë ditën në favorin tuaj, pa tension. Nëse një njeri eshtë larg, ju do të ndjeni nevojën për qartësi dhe do të keni një përgjigje pozitive.

Gaforrja

Dita eshtë e mirë, por shqetësimet shtohen dhe kjo mund të krijojë disa blloqe në dashuri. Ka diçka që ju duhet për të shëruar profesionalisht, detyrimet janë të shumta dhe për disa kohë të jesh në gjendje të bësh gjithçka nuk ka qenë e lehtë.

Luani

Ju po bëni shumë gjëra, mbase shumë, do të ishte ideale të përpiqeni të gjeni një rregull të caktuar mendor dhe të punës. Me një njeri Ujori ose Dashi mund të bëni plane të rëndësishme në të ardhmen.

Virgjeresha

Gjërat do të jenë mirë sot. Energjitë tuaja kënaqin, ju harroni një person që nuk ju meriton.

Peshorja

Dëshironi të mbyllni veten, shqetësime familjare. Kushdo që eshtë angazhuar për një kredi duhet të bëjë mirë gjërat e veta. Mbroni pronat.

Akrepi

Ju do të dëshironi të jetoni në një mjedis më të qetë, por nuk eshtë e lehtë të mbash në ekuilibër marrëdhëniet e punës dhe afeksionin, sidomos sot. Betejat janë mjaft të rënda për tu përballur; po jepni më të mirën tuaj në çdo situatë por në zemrën tuaj dëshironi të ndryshoni gjithçka!

Shigjetari

Nëse jeni i vetëpunësuar, me të vërtetë mund të shpresoni në një depërtim të shkëlqyeshëm. Nëse një njeri duhet tju japë disa përgjigje ose nëse po kërkoni konfirmim në dashuri, kjo eshtë koha e duhur për të pohuar veten, suksesin.

Bricjapi

Ditë aktive, dinamike. Dashuria ju kompenson shumë!

Ujori

Pavarësisht nga periudha shumë e vlefshme, kjo ditë lë pak për të dëshiruar dhe ju mund të ndiheni jashtë loje, të pamotivuar. Mos u dekurajoni, në dashuri ka diçka për të harruar ose rregulluar. Diskutime të mundshme familjare.

Peshqit

Mund të jetë më e lehtë të përfundoni projekte që tashmë i keni pasur në mendje për disa kohë, të mos izoloheni plotësisht. Marrëdhënie të mira me Virgjëreshën dhe Kancerin, emocionet që vijnë.

Nessun commento:

Posta un commento