giovedì 4 marzo 2021

Horoskopi i se e enjte 4 mars 2021

Horoskopi i se 04/03/2021

Dashi

Në marrëdhëniet me Akrepin dhe Virgjëreshën ka diskutime të herëpashershme. Nëse duhet të përfundoni zotimet e mëparshme, do të doni të lëvizni ndrysh...

Demi

Para disa javësh nuk do të jetë e mundur të bësh një ndryshim në punë, prandaj, duhet të jesh i kënaqur me atë që kalon manastiri. Lëreni zemrën tuaj të flasë, edhe nëse ka fjalë të ngatërruara: ju mund ti ktheni ngrohtësinë historisë tuaj të dashurisë vetëm nëse ia vlen.

Binjaket

Dashuria mund të fillojë të japë edhe disa përgjigje. Këto ditë mund të fitoni një sfidë personale!

Gaforrja

Ju duhet të përpiqeni të shmangni çdo lloj konflikti nëse nuk doni të rrisni mundësinë që një fjalim i caktuar të përfundojë përgjithmonë. Polemika në punë? Vazhdoni në rrugën tuaj.

Luani

Një moment shumë i favorshëm që gjithashtu ju lejon të jemi më bindës në punë dhe në çështje të një natyre praktike. Në marrëdhëniet me Peshqit dhe Bricjapin mund të ketë vështirësi, por konfuzioni duhet të jetë i kufizuar!

Virgjeresha

Dëshira në rritje për hapësira të reja për të përmbushur veten, dëshira për përvoja të pazakonta. Kujdesuni më shumë për palestrën tuaj. Mundësi në dashuri dhe në punë por edhe zgjidhje afatgjata, në dashuri duhet durim.

Peshorja

Kini kujdes që të mos humbni portofolet, çelësat, ju dukeni më të shpërqendruar. Mbështetja e njerëzve autoritarë do tju ndihmojë, gjithmonë ka pak hidhërim për të mbushur ...

Akrepi

Ju jeni më optimist dhe simpatik. Zemra juaj eshtë e qetë.

Shigjetari

Sot energji e madhe, kurioziteti eshtë pranvera që ju shtyn gjithmonë të organizoni gjëra dhe ekziston mundësia për të paraqitur një projekt dhe për të marrë një konfirmim. Një kthesë pozitive në dashuri: do të jeni në gjendje të rikuperoheni nga një situatë kritike, nëse dëshironi vërtet.

Bricjapi

Ju po bëni shumë për tu vërejtur, për të përmirësuar kushtet tuaja të punës dhe personale, por për disa mund të mos ketë ende përgjigje konkrete. Pasdite e mërzitshme, duke u lëkundur në ajër.

Ujori

Sot ju duhet të jeni në vëzhgim të disa polemikave të vogla që mund të kenë fuqinë për tju prishur ditën. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Peshqit

Në punë jeni më pak të zemëruar, megjithatë çdo ditë i premtoni vetes që të mos bëni polemika dhe e gjithë kjo eshtë e vështirë për tu menaxhuar. Tani jeni elektrike!

Nessun commento:

Posta un commento