lunedì 1 marzo 2021

Horoskopi i se e hënë 1 mars 2021

Horoskopi i se 01/03/2021

Dashi

Në sektorin profesional ka shumë tensione dhe disa llogari që nuk shtohen, le të themi se jeni ndaluar të reflektoni. Dashuria jo shumë aktive gjithashtu sepse dikush duket se nuk i kupton nevojat tuaja.

Demi

Pavarësisht nga shumë pasiguri dhe pak ankth, projektet tuaja vazhdojnë. Nëse jeni duke kërkuar dashuri, hiqni dorë nga frika e bërjes së gabimeve, eshtë e mundur të merrni një konfirmim të bukur, hijeshi.

Binjaket

Dita sjell sukses dhe në çdo rast shpirti yt ngrihet. Të gjitha ndryshimet janë të favorshme ... kështu që pse të dyshoni në fatin tuaj? Ju jeni tepër skeptik herë pas here.

Gaforrja

Mos e merrni lehtë një emocion sepse sot falë krijimeve të reja, stimujve të rinj mund të shkoni larg. Bonuse hyrëse. Ju keni një energji të madhe dhe dëshirë për të rikuperuar të kaluarën. Kërkesë për ju ose pare për shtëpinë e çështjet personale.

Luani

Do të jetoni momente shumë interesante, nuk ju pëlqen monotonia prandaj bëhuni të gëzuar. Nëse keni qenë shumë intolerant kohët e fundit dhe keni të drejtë të kujdeseni, tani qetësohuni!

Virgjeresha

Gjërat po shkojnë mirë por duhet të besoni në veten tuaj dhe mbi të gjitha të planifikoni situata të reja, në dashuri ka një distancë psikologjike ose kilometrike për të kapërcyer. Zgjidhjet janë afer dhe nuk ju mungon aftësia për ti bërë.

Peshorja

Detyra të reja pune janë në rrugë, por ju mund të keni të bëni me një mjedis që nuk eshtë në anën tuaj, me dikë që vozit drejt jush. Kohët e fundit nuk jeni të kënaqur me shpjegimet kohët e fundit ...

Akrepi

Tani për tani ju duhet të argëtoheni dhe të pastroni mendjen nga të gjitha mendimet. Kini kujdes nga keqkuptimet në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe mos e teproni. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ju mund të propozoni një mundësi tjetër.

Shigjetari

Po punoni për një projekt interesant që mund të fillojë brenda muajit të ardhshëm. Ju përballeni me një ndryshim të madh të punës, promovim në terren ose provime të mbartura.

Bricjapi

Ju keni qenë duke shkuar për të punuar për disa kohë me shumë dyshime, ndoshta ambienti rreth jush nuk eshtë i duhuri. Unë do të rekomandoja të bëni vetëm gjërat që janë të rëndësishme dhe që ju interesojnë më shumë.

Ujori

Ka diçka që ju angazhon, edhe një lajm i mirë. Lajmi i parë i mirë eshtë që ju mund ta bëni, e dyta eshtë se sot nuk ka mungesë të forcës ...

Peshqit

Kini kujdes të mos humbni durimin sepse dita eshtë plot me ide por edhe me angazhime. Këshilla është që të heqësh gjërat mbi ty, je shumë e irrituar.

Nessun commento:

Posta un commento