domenica 28 febbraio 2021

Horoskopi i se e diel 28 shkurt 2021

Horoskopi i se 28/02/2021

Dashi

Një ditë interesante dhe e vlefshme. Ka ardhur koha për ta bërë veten të dëgjuar, shumë varet nga ngjarjet dhe rrethanat aktuale.

Demi

Dashuria mund të kthehet bindëse në gjysmën e dytë të ditës. Në një fushë të jetës suaj duhet të filloni nga e para, mund të kaloni një provë, ndiheni më mirë.

Binjaket

Gjeni situata të reja ose ringjallni pasionin tuaj. Përtacia, ju po shtyn vendimet e rëndësishme. Ka nga ata që janë fizikisht ose mendërisht të largët nga partneri i tyre.

Gaforrja

Kjo ditë ofron disa shenja të dashamirësisë: thjesht përpiquni të keni kujdes nga shpenzimet shtesë. Në dashuri nuk do të mungojë pasioni: merreni me punë. Tani ju jeni shumë më të fortë se më parë, burimet mendore dhe personale në maksimum, kënaqin mendjen dhe shpirtin.

Luani

Vazhdoni atë që ju intereson, ju do ta bëni veten të vlerësuar për cilësitë tuaja, besnikërinë tuaj dhe gatishmërinë tuaj për të vepruar. Nëse biznesi juaj ka një shans për të bërë një projekt të ri, vazhdo përpara.

Virgjeresha

Periudha mund të sjellë kaq shumë angazhime sa të harrosh se ka një njeri që të pret. Në dashuri mbeten disa hutime; më mirë të sqarohen menjëherë sesa të shtyhen gjërat; ata që kanë jetuar së bashku për disa kohë duhet të menaxhojnë më mirë llogaritë familjare.

Peshorja

Në mëngjes i qetësuar, do të shihni se një lajm i rëndësishëm do të mbërrijë në orët e ardhshme. Në dashuri do të jeni kokëfortë dhe nëse një njeri ju përgjigjet me lopata ose ju teston këto ditë do të bëheni me zemër të shkurtër.

Akrepi

Ju nuk duhet të lodheni! Shmangni mosmarrëveshjet në familje dhe gjithashtu në dashuri; nëse duhet të përballeni me një pyetje, një test, një provim, një intervistë, përqendrohuni në maksimum. Shpendezime në rritje: përpiquni ti mbani nën kontrollin tuaj.

Shigjetari

Unë nuk jam i bindur se kjo eshtë dita e duhur për të vënë në zjarr të gjitha besimet dhe idetë tuaja, por herë pas here ju pëlqen të ktheheni në lojë dhe të shpallni luftë.

Bricjapi

Nuk ka shqetësime të mëdha në këtë ditë, por më shumë mundësi për të patur sukses, marrëdhëniet janë më të lehta për tu menaxhuar. Gjithmonë ka diçka që ju ndihmon.

Ujori

Në dashuri nuk ndjen se ke njerëz në krah. Unë rekomandoj që të kërkoni të gjitha çështjet ligjore, edhe nëse ka pasur një të kaluar të vështirë mund të rikuperohet.

Peshqit

Nëse jeni duke kërkuar paqe shpirtërore në dashuri sot do të keni ndonjë ndihmë. eshtë e mundur që një mesazh që keni pritur të mbërrijë!

Nessun commento:

Posta un commento