lunedì 29 marzo 2021

Horoskopi i se e hënë 29 Mars 2021

Horoskopi i se 29/03/2021

Dashi

Ju jeni në shërim, ditë e mirë; do të ndiheni më mirë sonte. Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni qetësinë nëse kjo ka dështuar.

Demi

Dashuria dhe puna bëhen përsëri protagonistë. Arrin komunikim i bukur.

Binjaket

Eshtë më lehtë të përjetosh emocione. Kjo situatë ndihmon edhe ata që duan të fillojnë një projekt të ri. Në dashuri ju shëroheni shkëlqyeshëm!

Gaforrja

Gjithmonë kujdesuni për paratë dhe situatën e punës. Eshtë bukur të ëndërrosh, por tani të jesh konkret.

Luani

Kjo ditë "rebele" konfirmon faktin se për fat të mirë do të ishit kudo tjetër. Më mirë në mbrëmje. Rrufeja në dashuri edhe për ata që kanë qëndruar vetëm ca kohë.

Virgjeresha

Mëngjes i kontrastuar. Tërheqja për Peshqit dhe Bricjapin.

Peshorja

Dita e rimëkëmbjes, një ndjenjë rilind në këto ditë. Shpenzimet në rritje: Kërkoni një mënyrë për të balancuar të ardhurat tuaja.

Akrepi

Shumë gjëra për të bërë. Kjo eshtë një kohë e rëndësishme për tu përpjekur të fshini emocionet negative dhe të rikuperoni diçka, veçanërisht në dashuri.

Shigjetari

Diskutimet me një institucion, një marrëveshje që keni bërë pak kohë më parë nuk duket më e rinovueshme dhe ju mendoni se jeni mashtruar. Duke pasur parasysh aftësinë e Shigjetarit për tu entuziazmuar, për tu përfshirë në një histori, ekziston gjithashtu mundësia që të merren nga dy persona ...

Bricjapi

Ka shqetësime të vogla në dashuri, nëse e juaja është një marrëdhënie në krizë brenda disa javësh ju mund të vendosni. Ka të ngjarë të ndiheni shumë të lodhur këto ditë: nuk eshtë e lehtë të rikuperohet.

Ujori

Jashtë ditës së pasdites, rreziqet dhe situatat tepër të rrezikshme nuk rekomandohen. Do të keni një tendencë të lëkundeni për gjithçka, të theksoni harresën e partnerit tuaj ...

Peshqit

Në punë idetë tuaja do të kenë hapësirë të madhe dhe nuk duhet të nënvlerësojni propozimet e reja. Situata eshtë e rrjedhshme dhe ofron ide shumë të përshtatshme për të bërë zgjedhje konkrete.

Nessun commento:

Posta un commento