sabato 27 febbraio 2021

Horoskopi i se e shtunë 27 shkurt 2021

Horoskopi i se 27/02/2021

Dashi

Sonte do të jetë e vështirë të ruash ekuilibrin me personin që e do. Ju ndoshta jeni të mërzitur ose tashmë e dini se duhet të bëni shumë gjëra, eshtë vetëm lodhje fizike sepse në nivelin e mendjes dhe qëllimit jeni të fortë!

Demi

Në këto dy javë të fundit ju tashmë keni bërë një pastrim të pastër duke larguar një numër njerëzish që nuk i konsideroni të sinqertë. Ftesa, takime me fat. Me partnerin ka diçka për të thënë. Kujdes nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën e afërt.

Binjaket

Përplasje të mundshme me njerëz që nuk mendojnë si ju, disa dyshime mund të kenë të bëjnë edhe me paratë e familjes. Trajtoni situata që nuk mund të trajtohen gjithmonë nga dora e parë.

Gaforrja

Ju jeni simpatik dhe nuk do të qëndroni pa vërejtur. Në ditët e fundit ka pasur disa diskutime. Këshilla që duhet të ju jap sot eshtë të mos argumentoni, të mos ngrini fare bujë.

Luani

Nëse ju keni lëshuar nga një njeri ka të ngjarë që ju i keni dhënë një mundësi shërimi. Ndjeni përgjegjësi të ndryshme mbi supet tuaja.

Virgjeresha

Bëhuni gati sepse po vjen një kohë vërtet interesante. Kini kujdes sonte për të mos provokuar një diskutim. Ka të ngjarë të ketë pakënaqësi në jetën tuaj për ca kohë.

Peshorja

Menaxhoni financat me mençuri, sepse eshtë një nga problemet e momentit, ju jeni akoma në shërim të madh të ndjenjave. Zhgënjimi nga një njeri që mendoni se ishte ndryshe, ruhuni nga Demi dhe Virgjëresha.

Akrepi

Vështirësi në dashuri për të kuptuar partnerin. Së shpejti do të jetë e nevojshme të bëhen zgjedhje të rëndësishme. Polemikë me një Shigjetar.

Shigjetari

Do të jetë një ditë pak e lodhshme. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Bricjapi

Konfirmimet po vijnë, dita eshtë pozitive. Ju nuk duhet të lodheni shumë, keni nevojë për një njeri të besuar. Dashuria kthehet.

Ujori

Mos bëni gabime në vlerësime dhe, mbi të gjitha, përpiquni të jeni shumë optimist, e ardhmja eshtë me ju! Sa për dashurinë, ju mund të admiroheni edhe më shumë.

Peshqit

Nëse doni të zgjoni flakën e pasionit sigurohuni që do të keni mundësi të mira. Mirëmëngjes, si dhe kontakte me një njeri të Virgjëreshës.

Nessun commento:

Posta un commento