venerdì 26 febbraio 2021

Horoskopi i se e premte 26 shkurt 2021

Horoskopi i se 26/02/2021

Dashi

Një diskutim i vogël me dikë që dukej se ishte miku juaj. Sëmundjet e mundshme mund të kapërcehen me pak më shumë pushim. Mbani qetësi në punë. Delikate stomakun.

Demi

Çështjet praktike nuk ju lejojnë të jeni me dashurinë tuaj. Ndjeni brenda jush dëshirën për tu rikthyer në lojë; mëngjesi eshtë i shqetësuar, pasditja shumë më e qetë.

Binjaket

Ju nuk keni dëshirë të bëni zgjedhje të rëndësishme, ju mungon energjia e duhur. Në dashuri gjithçka duket paqësore, ju vetëm duhet të bëni gjërat në të cilat besoni, mbani mend që të jeni origjinal paguan!

Gaforrja

Sot një konfuzion i vogël mbretëron suprem. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të disponueshëm, pengesa ose vonesa për tu marrë parasysh. Shpenzimet jane shumë.

Luani

Shpenzime më të larta. Në dashuri, nëse flisni, nuk jeni kuptuar mirë ose mund të ndiheni më vetëm. Thjesht duhet të jesh shumë i durueshëm ...

Virgjeresha

Ju i keni vendosur vetes qëllimin për të ndryshuar shumë gjëra dhe jeni nën një stres të konsiderueshëm. Mos e shndërroni në dashuri tensionin tuaj të punës dhe përpiquni të qëndroni të qetë këto ditë.

Peshorja

Sharmi është i shkëlqyeshëm, por nuk mjafton për të kapërcyer një shkëmb në dashuri. Bëni një fillim të shkëlqyeshëm përsëri. Vlerësoni mirë propozimet e reja, pasdite e preferuar.

Akrepi

Njerëzit e rinj mund të vendosin nëse do të vazhdojnë ose jo një lloj studimi, të tjerët tani mund të fillojnë një rrugë të re në karrierë. Për shumë njerëz, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje vendimtare, qoftë brenda ose jashtë. Ata që jetojnë dy histori rrezikojnë të bien në kontradiktë.

Shigjetari

Kjo ditë eshtë e rëndësishme për punë ose çështje praktike, një situatë mund të zhbllokohet në afat të shkurtër, me shenjën e Binjakëve mund të bëni diçka më shumë. Nëse ka ndonjë problem në familje, përpiquni ta zgjidhni. Ju ndoshta duhet të ndryshoni një projekt.

Bricjapi

Nëse dëshironi të vlerësoni ndonjë projekt të rëndësishëm të punës, mendoni për këtë. Në dashuri, nuk lejoni përjashtime dhe kërkoni përgjigje të menjëhershme.

Ujori

Emocione të reja, por edhe dyshime të reja, dikush merret nga një histori që nuk di nëse duhet të vazhdojë. Vëmendje e dyfishtë nëse ekziston një njeri që nuk eshtë në anën tuaj, nëse dikush tani përfaqëson të kaluarën tuaj.

Peshqit

Nëse kompania juaj ju lejon të ndryshoni rolet ose nëse mendoni se duhet të merreni me diçka të re, së shpejti do të keni mundësi që po kërkoni; sot lodhja merr përsipër.

Nessun commento:

Posta un commento