venerdì 5 febbraio 2021

Horoskopi i se e premte 5 shkurt 2021

Horoskopi i se 05/02/2021

Dashi

Çështje të pazgjidhura mund të dalin. Mos i shtyni kthesat në dashuri, eshtë e nevojshme të flisni qartë veçanërisht nëse eshtë një histori në krizë për disa kohë!

Demi

Unë besoj se shumë do të kenë tani një qëllim për tu ndjekur. Në problemet që do të fitoni në fund.

Binjaket

Ndiheni të rinovuar dhe të gatshëm për të ndryshuar jetën tuaj. Ju keni kapërcyer gjithashtu shumë probleme shëndetësore dhe kjo ju lejon të arrini shumë më tepër edhe në aktivitetin praktik.

Gaforrja

Kjo ditë do të provojë durimin tuaj. Këshilla eshtë që të mos shtyhet asgjë për nesër.

Luani

Po merrni rezultate të mira. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja. Nata e mendimeve pozitive në dashuri.

Virgjeresha

Merrni një iniciativë të re që eshtë e rëndësishme për të ardhmen. Leke qe vijne.

Peshorja

Shumë nga problemet që ju eshtë dashur të kaloni kanë lindur më shumë për faj të tjerëve sesa për qëndrimet tuaja. Bëni vetëm gjërat që dëshironi, nga ana tjetër ky eshtë një paralajmërim pothuajse i padobishëm ...

Akrepi

Nëse keni debatuar për çështje të parëndësishme, atëherë përpiquni të mos e bëni veten dhe të tjerët të pakëndshëm as sot. Mundohuni të përjetoni emocione të reja, mos u ndalni tani!

Shigjetari

Në dashuri ju dukeni mjaft intolerant, maturi e dyfishtë nëse takoni nje Gaforre ose Bricjap. Preferohen ata që punojnë në thirrje, rimbursime ose konfirmime.

Bricjapi

Ditë interesante për gjithçka, situata eshtë më pak e rëndë se disa javë më parë. Sot kujdesuni për shendetin tuaj, por jo vetëm sot!

Ujori

Negociatat dhe intervistat e rëndësishme priten të menaxhohen sa më shpejt që të jetë e mundur, tani duhet të kuptoni se cilët njerëz janë në anën tuaj bëni atë që dëshironi pa e lënë veten të ndikohet.

Peshqit

Ditë lufte në punë, keni të bëni me njerëz që nuk i toleroni, por që tani për tani duhet të merrni pjesë, stomak delikat. Pasdite jeni i tensionuar. Ata që janë vetëm të dashuruar nuk kërkojnë risi për momentin.

Nessun commento:

Posta un commento