giovedì 4 febbraio 2021

Horoskopi i se e enjte 4 shkurt 2021

Horoskopi i se 04/02/2021

Dashi

Për disa eshtë koha për ndryshim. Në fushën e punës keni disa vështirësi për tu përshtatur.

Demi

Dikush ju akuzon për gjëra që nuk i keni bërë, fjalë që nuk i keni thënë. Eshtë një periudhë e zgjidhjeve të rëndësishme, ti fillon të bëshë projekte pune, një propozim do të mbërrijë.

Binjaket

Ju nuk jeni të qetë sepse një çështje që lidhet me një kontratë, paratë po vonohen. Kur kushtet janë të përshtatshme, ju gjithashtu mund të përdorni mjete mjaft të forta për të marrë atë që dëshironi.

Gaforrja

Dita e ndërmjetme, gjatë mëngjesit mund të ndjeni ndonjë shqetësim fizik. Nëse duhet të diskutoni për një kontratë, mos prisni shumë.

Luani

Një ditë më e mirë sesa pritej ushqen edhe pozitivitetin përpara mbrëmjes. Po vjen një mundësi për të pohuar veten.

Virgjeresha

Ju nuk jeni tipi që kërkoni favore: këto ditë ju prisni që të paktën të njihet angazhimi që keni bërë në fushën e punës ose jetës familjare.

Peshorja

Sektori profesional, megjithëse i eshtë nënshtruar ngjarjeve të papritura, eshtë gjithmonë plot me xhirime të reja dhe ne duhet të përshtatemi më shumë sesa të luftojmë kundër mullinjve të erës.

Akrepi

Marrëdhënie intensive dashurie: tani keni nevojë për siguri nga partneri juaj. Kërkoni zgjidhje më të mira dhe shmangni kontraste të turpshme. Ditë e mirë për marrëveshje.

Shigjetari

Eshtë një ditë e vrullshme, e rëndë dhe ju jeni të menduar për aspektin e përgjithshëm ekonomik, zgjedhjet e çifteve të shkurtër, lajmet në fushën e dashurise. Nëse punoni vetë, duhet të kryeni kthesat dhe ndërmjetësimet e nevojshme që mund të shkaktojnë bezdi.

Bricjapi

Do të keni befasinë e këndshme të ndiheni më të fortë dhe nuk përjashtohet që të dalë mendimi e një projekti të mirë. Puna jep dëshira të mira, mendimet janë fituese.

Ujori

E rëndësishme eshtë të mbani një qëndrim të qetë dhe të kërkoni bashkëpunime të reja nëse doni të dilni nga një situatë stresuese ose e mbyllur e lidhur me të kaluarën. Ata që kanë lënë pas dore një histori dashurie tani kthehen në rregullimin e gjërave.

Peshqit

Ende një ditë nervoze, por vetëm sepse duhet të bësh shumë gjëra. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni mosmarrëveshjet dhe përplasjet me pak vullnet të mirë. Në dashuri jeni të hutuar.

Nessun commento:

Posta un commento