venerdì 12 febbraio 2021

Horoskopi i se e premte 12 shkurt 2021

Horoskopi i se 12/02/2021

Dashi

Lodhja dhe problemet që lidhen me gjendjen e trupit. Do të jetë mirë të kontaktoheni me të dashurit që jetojnë larg: dikush do te kerkoj ndihmen e juaj.

Demi

Eshtë pak e vështirë të jesh në gjendje të përqendrohesh në situata, të kuptosh atë që nuk funksionon në jetën tënde. Do të vini në dyshim shumë për veten, veçanërisht dashurinë!

Binjaket

Ditë e shkëlqyeshme për të zgjidhur çështje të pazgjidhura. Ka më shumë energji!

Gaforrja

Ju do të kapërceni momentet e mundshme të mërzisë në punë edhe duke ndryshuar, duke zbatuar strategji të ndryshme nga ato të së kaluarës. Kini kujdes nëse ka një ish ose ju duhet të investoni pare në një projekt të përbashkët.

Luani

Eshtë një periudhë e ngarkuar, veçanërisht për ata që kanë biznesin e tyre ose një kontratë që skadon. Dëshira për të ndryshuar diçka në jetën tuaj. Emocionet që kanë rëndësi.

Virgjeresha

Eshtë e domosdoshme të hiqni ankthin duke ju dhënë dëshirave tuaja më të fshehura. Jeni më të motivuar në dashuri.

Peshorja

Kush ka një angazhim, përgjegjësi të rëndësishme, tani duhet të luftojë dhe kjo luftë kushton përpjekje; ju kaloni ditë kur bëni shumë dhe të tjerët kur bëni shumë pak. Koha do tju japë mundësinë për të bërë zgjedhje në harmoni me shpirtin tuaj dhe më në fund do të keni me pak shqetësime.

Akrepi

Dua tju kërkoj ti kushtoni pak më shumë vëmendje parave. Ju jeni shumë simpatik sot.

Shigjetari

Ju do të jeni të mirë, simpatik, por duhet të luani letrat tuaja siç duhet. Mundësi rreth jush.

Bricjapi

Ata që u ndanë nuk duhet të qajnë për qumështin e derdhur, sepse ata thjesht janë mbyllur dhe janë bërë të vetëdijshëm për realitetin. Ndonjëherë ju pëlqejnë garat, por nëse i kërkoni ato mos u ankoni, nëse jeni nën presion.

Ujori

Marrëveshjet dhe kontratat e favorshme, edhe ata që kanë punuar në të njëjtin projekt për disa kohë do të duhet të ndryshojnë diçka. Sonte vjen pak lodhje, asgjë që mund të eliminojë gjendjen tuaj pozitive.

Peshqit

Ka lajme të rëndësishme në lidhje me punën, propozime interesante. Vëmendje në dashuri: ajo që ka lindur tani nuk mund tju kënaq plotësisht. Mos u lodhni shumë, dhimbje në këmbë.

Nessun commento:

Posta un commento