giovedì 11 febbraio 2021

Horoskopi i se e enjte 11 shkurt 2021

Horoskopi i se 11/02/2021

Dashi

Nëse eshtë e mundur të fitoni më shumë ose më pak në varësi të komisioneve, kontakteve, do të keni më shumë. Tani është e rëndësishme të mos krijoni probleme të panevojshme.

Demi

Një ditë që mund të jetë shpërblyese për gjërat e vogla. Përqendrim i mirë për studim dhe punë. Forconi takimet e reja të dashurisë, perspektivat e favorshme.

Binjaket

Shumë gjëra për të bërë, ju duhet ta rregulloni jetën tuaj. Ju nuk dukeni mire sonte, mos u lodhni.

Gaforrja

Në 4 javët e ardhshme do të duhet të bëni një zgjedhje dashurie, nëse një histori nuk shkon do tju duhet të keni guximin të ndryshoni. Progres i papritur në sektorin ekonomik. Ata që kanë hapur një biznes kohët e fundit mund të kenë surpriza, çmime dhe promovime të mira për ata që meritojnë.

Luani

Ka të reja në sy për sa i përket punës, studimit dhe, për disa, dashuri te reja të zbulojë. Mos u ndjeni fajtor për atë që lini pas, duhet të përqendroheni në mundësi të reja.

Virgjeresha

Nuk ka kohë për të dashur ose për arsye të ndryshme takimet janë të vështira. Eshtë e mundshme që ju duhet të lundroni në sy ose që propozimi juaj nuk eshtë pranuar plotësisht.

Peshorja

Grindje me një njeri të Dashit. Mundohuni të mendoni për të ardhmen: duhet të flisni me një njeri përgjegjës, të propozoni veten.

Akrepi

Kërkesat për para dhe negociatat me një ish favorizohen edhe nëse pas një beteje të gjatë dhe rraskapitëse. Në dashuri mund të hutoheni.

Shigjetari

Dukeni pak nervoz, por kjo nuk e ndalon evolucionin tuaj. Tensioni nervor nuk i ndihmon dashurisë: shtyn vendimet që tani mund të jenë shumë të nxituara.

Bricjapi

Sot eshtë më mirë të peshosh çdo fjalë, nervozizmi do të dominojë gjithçka. Kujdes në mbrëmje.

Ujori

Ju do të jeni në gjendje të menaxhoni më mirë gjithçka me përqendrim të shkëlqyeshëm. Fati mund të vijë kur nuk e pret. Filloni projekte pa frikë.

Peshqit

Në punën e ardhshme, pas një periudhe mjaft të rëndë eshtë e drejtë të relaksoheni. Bëni një kërkesë sepse së shpejti do të jeni të kënaqur. Dashuria të jetohet me më shumë gëzim.

Nessun commento:

Posta un commento