sabato 13 febbraio 2021

Horoskopi i se e shtunë 13 shkurt 2021

Horoskopi i se 13/02/2021

Dashi

Periudha për të shfrytëzuar sa më shumë. Ju do të keni një mundësi të shkëlqyer për të hipur kështu që, i cili eshtë në çift dhe dëshiron të martohet, duhet të përqendrohet në rrugët afatgjata.

Demi

Do ta shihni ditë pas dite do të fitoni shumë energji. Në dashuri ju jeni më bindës dhe, nëse zemra juaj eshtë vetëm, lajmet e mira do të vijnë.

Binjaket

Një dëshirë e madhe për të dashur kthehet, nga ana tjetër disa yje të rëndësishëm gjenden në shenjën tuaj dhe, në këtë ditë të veçantë, mendimet dhe kujtimet ndjekin njëri tjetrin gjatë gjithë kohës.

Gaforrja

Eshtë e detyrueshme të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta, veçanërisht të përpiqeni të pushoni pak më shumë. Me Bricjapin, mendimet shpërblehen, fitoret e vogla ...

Luani

Mëngjesi i nënshtrohet stresit të fortë, ju keni një rënie të lehtë trupit. Disa tensione në marrëdhëniet me njerëzit e afërt.

Virgjeresha

Çdo gjë që po bëni do të sjellë fat dhe sukses në të ardhmen. Pasion i fortë dhe emocione më jetësore, por duhet të mendoni me kujdes se çfarë të bëni.

Peshorja

Ju kurrë nuk ndaleni! Nga mëngjesi në mbrëmje dhe eshtë normale që ju të përjetoni momente lodhjeje. Jeni nervoz, fakti që flini më pak ose zgjoheni më shumë natën gjithashtu e zbulon atë: kërkoni qetesi !

Akrepi

Jeta në çift është më pak e shqetësuar, por duhet të kuptojmë se çfarë ka ndodhur javët e fundit. Probleme të vogla shëndetësore.

Shigjetari

Ide dhe njohuri të mira. Do të keni lajme të mira.

Bricjapi

Shumë janë të lodhur dhe e tregojnë këtë. Ju nuk jeni shumë komunikues sot. Angazhimi i dashurisë, por një njeri nuk ju tregon mirë, maturinë me Shigjetarin dhe Ujorin.

Ujori

Jeta emocionale ndikohet nga një ngjarje e jashtme që duhet të përballet me një shikim të larget. Kujdes në marrëdhëniet me Peshqit dhe Virgjëreshën. Marrëveshje të mira me shenja të tjera.

Peshqit

Kujdesuni më shumë për shtëpinë. Lodhje që po vjen.

Nessun commento:

Posta un commento