mercoledì 3 febbraio 2021

Horoskopi i se e mërkurë 3 shkurt 2021

Horoskopi i se 03/02/2021

Dashi

Mos mendoni vetëm për para, në familje për ca kohë për shkak të punës ose pasigurive praktike nuk ka dashuri ose flitet më pak për çiftin dhe problemet që duhen zgjidhur.

Demi

Ata që kanë një biznes apo blerje në mendje do të kenë probleme. Lajme në sy për një zgjidhje në lidhje me paratë, unë rekomandoj një ndërmjetësim nëse ka pasur mosmarrëveshje për një kohë të gjatë.

Binjaket

Veproni tani, mund të arrini rezultate të rëndësishme nëse nuk i lejoni vetes të keni frikë se mos bëni gabime. Mos kini frikë të hiqni dorë nga një projekt; jeni testuar, çdo ditë duhet të tregoni cilësitë tuaja. Dashuri e nënvlerësuar.

Gaforrja

Bëni kujdes në çështjet e përditshme, mos dilni nga rruga. Organizoni punen në mënyrën më të mirë të mundshme. Dashuria ok, ndjenjat e reja janë më të mirat.

Luani

Mund tju shkojë mendja të bëni një operacion të veçantë: kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike, projekti juaj mund të prishet për këtë arsye. Ju mund të fitoni një sfidë personale, kështu vazhdon në punë, por mos synoni shumë lart!

Virgjeresha

Mundohuni të mos ktheheni kundër askujt, edhe mund të largoni një bezdi, të ndjeheni jashtë një loje të caktuar. Këto janë ditë reflektimi dhe jo veprimi.

Peshorja

Në dashuri ka diçka që nuk shkon, kini kujdes nga polemikat që mund të lindin gjatë fundjavës së ardhshme! Me Luanin dhe Ujorin lidhjet më intensive dhe më konfliktuale.

Akrepi

Ditë interesante me surpriza në mbrëmje. Eshtë një ditë që vendos disa kufij vetëm nga pikëpamja fizike, kushtojini vëmendje lidhjeve me Binjakët dhe Shigjetarin.

Shigjetari

Do të merrni një lajm të mirë që do tju kënaqë, nuk përjashtohet mundësia që një rinovim i bukur ose një mundësi për tu vërejtur në punë. Ju keni një projekt në mendje dhe këtë herë jeni serioz!

Bricjapi

Ekziston një problem ekonomik ose personal për tu zgjidhur, kritikat e vazhdueshme nga familja ose disa prej projekteve tuaja nuk janë kuptuar plotësisht nga njerëzit përreth jush.

Ujori

Vendimet e vogla kanë të bëjnë me punën dhe dashurinë. Nëse keni probleme eshtë thjesht sepse doni të jeni shumë origjinal ose ekstravagant.

Peshqit

Shumë vëmendje. Në dashuri ka pasur një ndryshim.

Nessun commento:

Posta un commento