martedì 2 febbraio 2021

Horoskopi i se e martë 2 shkurt 2021

Horoskopi i se 02/02/2021

Dashi

Nuk mungon puna por duhet të rikuperoni sepse keni bërë pak duke u marrë nga një mijë gjëra. Kujdesu për shëndetin tënd sonte.

Demi

Ka një farë lodhjeje që derdhet në dashuri. Dita nuk them kritike por te pakten mendime te dyta.

Binjaket

Durimi juaj ka një kufi! Nëse ka pasur një aluzion tensioni ose dikush ka provuar durimin tuaj, ka shumë të ngjarë që edhe sot të jeni paksa të zemëruar.

Gaforrja

Drejtimi, komandimi ose organizimi, gjithçka mund të bëjë më mirë për ju në këto javë. Ju jeni të dashur në dashuri: hiqni dorë nga pavendosjet dhe në këto orë, me personin e duhur nga ana juaj, bëni plane për të ardhmen, lajme.

Luani

Vëmendje, një dashuri nga e kaluara mund të kthehet. Eshtë e mundshme që dikush po kërkon shumë prej jush për sa i përket angazhimit, përgjegjësisë. Kontratat, thirrjet, takimet ...

Virgjeresha

Humbja e parave eshtë diçka që nuk mund ta duroni, veçanërisht kohët e fundit dikush tradhtoi pritjen tuaj. Stresi në shtëpi: Ju keni qenë shumë i lodhur ditët e fundit dhe tani duhet të pushoni më shumë.

Peshorja

Një moment lodhje, por stresi vjen sepse ju keni vendosur të synoni për diçka të rëndësishme ose ka më shumë përgjegjësi në familje. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara. Sot ai eshtë i vëmendshëm në fushën e punës dhe disa mendime kanë të bëjnë me familjen ...

Akrepi

Kjo ditë eshtë interesante, një problem duhet të zgjidhet. Diskutime në shtëpi ose në biznes.

Shigjetari

Ne nuk e diskutojmë vullnetin tënd, dëshirën tënde për të bërë por duket se lodhja eshtë e tepërt, sot për shembull nuk eshtë e lehtë të mbash gjithçka që ke në mendje. Tani për tani, ju nuk keni pse të refuzoni asgjë edhe nëse lodhja ju bën të ndjeheni dhe peshon mbi ju ...

Bricjapi

Ju po përpiqeni të mendoni më shumë për veten tuaj dhe kjo eshtë shumë e rëndësishme. Si çift, diçka nuk eshtë në rregull, nuk eshtë e lehtë të bësh zgjedhje të përbashkëta, por kjo eshtë pjesë e marrëdhënies.

Ujori

Keni energji, dëshironi të argëtoheni. Një projekt i ri mund, pa dyshim, të funksionojë.

Peshqit

Kush eshtë vetëm nuk mund të gjejë emocione të reja, kush eshtë në çift shpërqendrohet. Zgjedhjet e karrierës për të mos u shtyrë, eshtë koha për ta bërë veten të dëgjuar. Ngjarje familjare.

Nessun commento:

Posta un commento