mercoledì 10 febbraio 2021

Horoskopi i se e mërkurë 10 shkurt 2021

Horoskopi i se 10/02/2021

Dashi

Ndiheni dembel dhe të pakënaqur, por për fat të mirë është një ndjenjë që prek vetëm këtë ditë. Ftesa eshtë të jeni të kujdesshëm, sepse mendoni se duhet të "shpërtheni" për një gjë të vogël!

Demi

Duhet të mendoni se çfarë të bëni në muajt e ardhshëm, mendoni se ajo që po bëni tani nuk do të zgjasë. Jini të ekuilibruar në marrëdhënie, dashuria mund të jetë protagoniste.

Binjaket

Kjo eshtë një ditë e veçantë, ka nga ata që kanë testuar trupin për arsye të ndryshme, rikuperim në mbrëmje. Në vendin e punës ka diçka që ju ka lodhur, dëshironi një diçka të re.

Gaforrja

Sot jeni të mërzitur, përpiquni të shtyni çdo ditë situata që mund të krijojë shqetësime në jetën tuaj në ditët në vijim. Keni pritur për ca kohë ngjarje!

Luani

Dashuria mund të vihet në dyshim në ditët në vijim. Nëse mendoni se dikush nuk ju ka parë ashtu siç duhet, atëherë eshtë e rëndësishme të reagoni.

Virgjeresha

Ka më shumë stabilitet dhe kjo eshtë një ditë e mirë për të folur për biznesin, për të biseduar me partnerë dhe bashkëpunëtorë. Perspektiva e lëngut për para, përbëjnë diçka.

Peshorja

Ka disa shqetësime dhe disa probleme në punë. Eshtë e mundshme që në këtë periudhë të ndieni pak padurim, parehati: do të doni të kishit më shumë dashuri.

Akrepi

Çështjet e biznesit, pasuritë e vogla në dashuri janë më të lehta. Marrëdhënia me një anëtar mashkull të familjes nuk eshtë shumë e qartë. Ruani qetësinë me një Dash.

Shigjetari

Në këtë ditë nuk ka mungesë të energjisë dhe dëshirës për të bërë. Tensionet me Bricjapin, edhe një Kancer mund tju tensionojë nervat, ju e dini se si.

Bricjapi

Ju jeni në një udhëkryq në marrëdhëniet profesionale. Çështjet praktike duhet të vendosen menjëherë. Merrni zënë në dashuri!

Ujori

Ju duhet ta organizoni jetën tuaj më mirë, konfuzioni mbretëron suprem dhe kjo sigurisht nuk eshtë e mirë për ju. Nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën, përgatituni të përballeni me diskutime me ish.

Peshqit

Ju do të keni zellin për të vepruar: përpiquni të bëni marrëveshje dhe aleanca. Tani për tani, ju duket më i gatshëm për të intervistuar sesa në të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento