martedì 9 febbraio 2021

Horoskopi i se e martë 9 shkurt 2021

Horoskopi i se 09/02/2021

Dashi

Ju jeni në gjendje të lini pas kujtimin e një të kaluare që nuk ju shqetëson më. Vëmendje në një nivel sentimental, sot dikush do të duket ndryshe nga sa keni imagjinuar.

Demi

Kjo ditë lë pak për të dëshiruar. Një ndryshim i punës eshtë jo bindës ose dikush po ju provon durimin.

Binjaket

Ju ndjeheni shumë të lodhur sot, mos bëni shumë gjëra së bashku. Ju mendoni përsëri në një histori nga e kaluara dhe e kuptoni se disi një plagë e caktuar ka mbetur e hapur.

Gaforrja

Mbani qetesine në kontroll. Diçka gjatë drekës do tju nervozojë.

Luani

Horoskop i shkëlqyeshëm për punë dhe studim në funksion të muajve të ardhshëm, e kujtoj atë veçanërisht për ata që kanë projekte të mira pune. Për çifte të qëndrueshëm është e nevojshme të kuptoni nëse ka pasur harresa dhe, padyshim, të korrigjohen sa më shpejt!

Virgjeresha

Dashuria kërkon disponueshmëri, por mos i fajësoni të tjerët nëse diçka nuk eshtë në rregull. Ju duhen stimuj të rinj: një aventurë e pazakontë për tu rimbushur.

Peshorja

Tani ju keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe gjithashtu disa mundësi për të kapur gjatë fluturimit. Koha e mirë për të rinjtë që kërkojnë një punë, për ata që kërkojnë pika të reja të shitjes.

Akrepi

Preferohen marrëdhëniet e punës. Fat i mirë ndihmon të rinjtë të gjejnë referenca të reja.

Shigjetari

Duhet thënë se periudha e fundit ishte veçanërisht tinëzare për disa dhe ka edhe nga ata që u eshtë dashur të kapërcejnë një rënie të konsiderueshme fizike. Shumë probleme mund të shmangen, por vetëm nëse do të dëshironi.

Bricjapi

Në mëngjes, një hije e lehtë, pasdite do të dëshironi të hakmerreni për një gabim. Ju gjithmonë preferoni të vazhdoni më shumë sesa të mendoni për atë që ka qenë.

Ujori

Çështjet e parave kanë të bëjnë me çifte që janë ende në këmbë, por edhe ata që nuk kanë qenë së bashku për një kohë. Kufizoni përpjekjet tuaja fizike sepse për ca kohë tani keni përjetuar siklet të vogël, këmbët e lodhura.

Peshqit

Jo të gjithë do të argumentojnë, shumë njerëz të Peshqve ndjehen shumë duke u dridhur rreth tyre tani. Shqetësime për ata që hapin një biznes.

Nessun commento:

Posta un commento