lunedì 1 febbraio 2021

Horoskopi i se e hënë 1 shkurt 2021

Horoskopi i se 01/02/2021

Dashi

Një ditë shumë interesante, ju ndiheni më shumë energji dhe gjithashtu një ngarkesë e shkëlqyeshme që ju projekton drejt një të ardhme pozitive. Ditë që mund të shpërblejë çifte e "testuara".

Demi

Sot ju merr një ndjenjë e çuditshme, sikur asgjë nuk ishte në rregull, sikur të ndiheshit jashtë kësaj bote. Problemi eshtë se shpesh ndaleni të mendoni shumë për çështje të vetme dhe merrni gjak të hidhur.

Binjaket

Rezultate të mira, eksperimente pozitive: mos e testoni shumë trupin tuaj. Të biesh në dashuri eshtë e mundur, por eshtë e nevojshme të gjesh më shumë pasion.

Gaforrja

Jeta e dashurisë po rikuperohet, lihet vetëm e kaluara ose njerëzit që nuk meritojnë vëmendje; për fat të mirë, puna rikuperohet në rastin më të mirë, kontratat dhe marrëveshjet e mundshme, provimet e preferuara.

Luani

Prisni disa ditë, tani gjithçka duket vonë, e hutuar. Le të themi se, në këtë ditë, duhet të keni kujdes në marrëdhëniet profesionale. Diskutime me një anëtar të familjes ...

Virgjeresha

Ndiheni të lodhur, apatik. Dikush do të përpiqet tju zemërojë ose tju pengojë punën tuaj, të shtyjë vendimet për nesër.

Peshorja

Çifte e sapo lindura duhet të fillojnë të bëjnë plane afatgjata. Mos e izoloni veten, një mik mund tju propozojë për një punë.

Akrepi

Ditë e rëndësishme. Dashuria premton mirë por kontrollon disponimin tënd ...

Shigjetari

Dashuria paraqitet në mjegullat e mosbesimit ose një zhgënjimi të kohëve të fundit. Ndoshta ishin mendimet e tepërta që krijuan problemet. Eshtë e mundshme që, në këtë periudhë, puna të marrë përsipër papritur.

Bricjapi

Ka të ngjarë që dikush ka diçka për të thënë për ju, por ju nuk mbani inat. Ekziston një diskutim i vazhdueshëm, por nuk eshtë e mjaftueshme për ta bërë atë jetë e drejtë ose të sundojë.

Ujori

Situata e rikuperimit neto krahasuar me periudhën e mëparshme. Këto janë ditë të dobishme për të provuar të gjeni pak humor të mirë.

Peshqit

Shmangni konfrontimet, tashmë gjatë ditëve të fundit ka pasur polemika të vogla. Në fushën e punës keni disa vështirësi, por të zgjidhshme.

Nessun commento:

Posta un commento