giovedì 18 febbraio 2021

Horoskopi i se e enjte 18 shkurt 2021

Horoskopi i se 18/02/2021

Dashi

Eshtë dashuria ajo që eshtë më pak e pranuar, një mendim pavendosur, për të pyetur gjithmonë gjithçka. Situata eshtë pak konfuze për paratë, shpenzimet e strehimit, vonesat dhe emergjencat.

Demi

Rikonfirmimet për disa kanë arritur tashmë, në dashuri mund të falni dikë që nuk ka qenë besnik ose i besueshëm, kjo varet nga rrethanat. Tani mund të bëni zgjedhje që kanë rëndësi. Ju gjithashtu mund të largoheni ose të ndryshoni një situatë pune ...

Binjaket

Mos i thuaj paraprakisht jo një dashurie të rëndësishme. Nga pikëpamja psikofizike do të vuani nga një nervozizëm, nuk është faji juaj, dikush ju provokon!

Gaforrja

Ata që kanë vite që punojnë për një kompani, të cilët kanë një projekt në mendje të domosdoshme duhet të rishikojnë gjithçka, realiteti eshtë se këto ditë nuk ka forcë fizike.

Luani

Dashuria mund të bëhet përsëri bindëse por, mbi të gjitha, nëse çifti eshtë oksiduar për disa kohë, ne duhet të planifikojmë diçka argëtuese. Ju zakonisht keni fuqinë për të aktivizuar të gjithë rreth jush.

Virgjeresha

Kjo ditë fillon me efekt të madh. Në dashuri do të jeni të lirë të veproni dhe të rikuperoni një marrëdhënie.

Peshorja

Duhen përpjekje për të mbajtur pozicione shumë kokëfortë; përpiquni të analizoni me qetësi cilat janë ndjenjat tuaja reale për ata që doni, një ditë që shkakton emocione dhe një kthim prapa.

Akrepi

Eshtë e lehtë këto ditë të hapësh shpesh portofolin tënd, jo për fajin tënd por "falënderimet" për familjen, fëmijët ose fatin. Nëse për disa problemi i vërtetë eshtë puna, kjo tani zë vendin e pasmë sepse tani jeni duke kërkuar qartësi në dashuri.

Shigjetari

Në punë ka kthesa të papritura. Të gjitha historitë që lindin në këtë moment mund të bëhen diçka reale dhe konkrete.

Bricjapi

Ju do të jeni në gjendje të shkëputeni nga situatat që ju kanë mbajtur të burgosur. Idetë tuaja janë të vlefshme në këtë periudhë.

Ujori

Përsëritja e situatave të caktuara ju ka lodhur, por nuk eshtë koha të hidhni gjithçka që keni arritur muajt e fundit. Nëse jeni duke bërë diçka që nuk ju pëlqen, ndërroni muzikë!

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni ti kaloni ditët në vijim sa më qetësisht të jetë e mundur. Periudhë vendimtare për të bërë zgjedhje të shkëlqyera në lidhje me shtëpinë dhe punën. Eshtë e nevojshme të gjesh dikë që mund ti besosh, të shkarkosh përgjegjësi ...

Nessun commento:

Posta un commento