venerdì 19 febbraio 2021

Horoskopi i se e premte 19 shkurt 2021

Horoskopi i se 19/02/2021

Dashi

Së shpejti do të ketë një konfirmim, mos u shqetësoni. Në dashuri, disa kanë nevojë për kohë, për të parë përreth jush ...

Demi

Sot ju duhet të bëni gjërat me qetësi për të shmangur rreziqet ose gabimet. Nuk eshtë një kohë e vështirë, të angazhohesh në projekte të reja dhe ndoshta edhe të heqësh piketa të reja, në të cilat mund të ndryshosh mendje për një njeri.

Binjaket

Shumë nuk kanë ide të qarta se kë të dua ose ka marrëdhënie dashurie që kanë treguar akordin në muajt ose ditët e fundit. Sot mund të shkoni të gjithë lart. Mos e teproni!

Gaforrja

Sot do të jetë mirë ti marrësh gjërat filozofikisht. Mos e humbni dëshirën për tu rikuperuar, në dashuri ju dukeni të pavendosur.

Luani

Të gjitha projektet që kanë lindur në dy vitet e fundit duhet të rishikohen, madje edhe një bashkëpunim. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Virgjeresha

Një krizë që mund të theksohet në këtë ditë, veçanërisht nëse punoni me një partner, një bashkëpunëtor. Dashuria të kërkon diçka më shumë ose po kërkon konfirmim.

Peshorja

Një mendim shtesë duhet ti kushtohet familjes dhe çështjeve ekonomike që mund të krijojnë bezdi në jetën tuaj, mbi supet tuaja edhe problemet e një personi tjetër!

Akrepi

Dyfishoni fatin por edhe mundësinë për të mbyllur kontrata të shkëlqyera nëse jeni i vetëpunësuar. Një vetëdije e re do të ndihmojë në tejkalimin dhe tejkalimin e të gjitha pengesave, mos i nënshtroni trupin tuaj në stres të ekzagjeruar.

Shigjetari

Shpenzime të tepërta, mosmarrëveshje të mundshme në shtëpi. Në fushën e punës, përgjegjësitë e reja peshojnë, por ato mund të shkojnë shumë larg.

Bricjapi

Miqësitë e dobishme për profesionin, eshtë koha e duhur për tu rikthyer në lojë; sindikatat afektive më pak nervoze. Ju jeni si një tren, eshtë vërtet e vështirë të ndalet. Këshilla eshtë që të mos jeni sipërfaqësorë në zgjedhjet tuaja dhe të reflektoni para se të veproni.

Ujori

Mos zvarrit marrëdhëniet e biznesit që nuk të kënaqin më. Kritikat e tepërta gjithashtu ju dëmtojnë ju si dhe të tjerët, mos bëni gjithmonë të kundërtën.

Peshqit

Brenda disa muajsh, do të merrni një lajm të shkëlqyeshëm. Fat në anën tuaj gjatë një dite të mbarimit të lumtur.

Nessun commento:

Posta un commento