mercoledì 17 febbraio 2021

Horoskopi i se e mërkurë 17 shkurt 2021

Horoskopi i se 17/02/2021

Dashi

Tani duhet të delegoni diçka, të merrni ndihmë. Eshtë zhbllokuar ose eshtë gati të zhbllokojë një çështje kontraktuale ose ligjore, një lajm i mirë.

Demi

Një fazë e rilindjes për punë, por edhe për shqetësime, projekte, sfida të reja. Tani eshtë e mundur të ndreqni një lot.

Binjaket

Kjo situatë ndihmon të gjithë ata që kanë qëndruar të vendosur në punë, por në dashuri edhe probleme të vogla mund të zgjidhen. Në dashuri pritet një shërim.

Gaforrja

Zbulimi i një aspekti të partnerit tuaj që nuk e dini se mund tju rrëzonte ose tju befasonte shumë, u tha një gënjeshtër? Në dashuri ka konfuzion, së shpejti lajme në punë.

Luani

Ka pasur shumë polemika në punë ose, në çdo rast, shumë gjëra për të bërë. Ne duhet të veprojmë me metodë dhe racionalitet, sepse për fat të keq eshtë e lehtë të humbasësh durimin.

Virgjeresha

Kjo ditë fillon mirë dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë edhe një reagim të mirë me mjedisin. Dita eshtë interesante dhe e dobishme për të mbyllur marrëveshjet por sonte ka një rënie fizike, mos u lodhni, dhimbje koke.

Peshorja

Shikoni të tjerët përpara se të diskutoni, por besoni në pamjet që do të keni. Edhe çdo shkëputje e çfarëdo lloji, pune apo emocionale, eshtë një parathënie e lajmit të shkëlqyeshëm.

Akrepi

Duhet të keni kujdes dhe të shmangni çdo aksident diplomatik. Forma fizike eshtë penalizuar pak, prandaj duhet të bësh gjithçka me qetësi, të duash marrëdhëniet në shërim.

Shigjetari

Sot keni një forcë të jashtëzakonshme. Pritet një kthesë pozitive në negociatat në lidhje me të ardhmen e biznesit tuaj dhe suksesin personal.

Bricjapi

Ka energji të shkëlqyeshme, ju jeni gjithashtu më të përgjegjshëm. Eshtë e mundur të imponohet!

Ujori

Emocionet në progres, përpiquni të planifikoni diçka në fundjavat e ardhshme që ndihmon ndjenjat. Emocione intensive ndodhin gjatë kësaj dite e cila duket se eshtë pak e lodhshme ose e pasigurt.

Peshqit

Për dashurinë duhet të bëni zgjedhjet e duhura. Ndryshimi i ekipit ose punës, mendoni mirë.

Nessun commento:

Posta un commento