domenica 7 febbraio 2021

Horoskopi i se e diel 7 shkurt 2021

Horoskopi i se 07/02/2021

Dashi

Ju keni sharm dhe një aftësi të madhe për ti magjepsur të gjithë me fjalë, por duhet të veproni me më shumë vendosmëri, veçanërisht nëse keni ndërmend të flisni për dashurinë. Ju duhet të merrni këshillën e dikujt më të vjetër se ju. Dhe gjithmonë pak vëmendje ndaj parave nuk lëndon kurrë ...

Demi

Ju do të duhet të jeni gati të përballeni me angazhime të papritura dhe të reja. Keni energji që ndihmon në dashuri, duhet të sqaroni disa gjëra.

Binjaket

Mos u entuziazmoni shumë për gjërat, mendoni, nëse keni jetuar një histori për ca kohë mund të tërhiqeni nga dikush tjetër, por vetëm për dëshirën për të përjetuar emocione të reja.

Gaforrja

Menaxho paratë me mençuri. Në përgjithësi, ky është një moment në të cilin është e nevojshme të kuptohet se ka ardhur koha për të ndryshuar lëkurën dhe gjithashtu stilin e jetës.

Luani

Ju duhet të përpiqeni të kapërceni humorin e keq dhe mosbesimin në dashuri. Këshilla eshtë të mos ekzagjeroni tensionet dhe të kurseni energji.

Virgjeresha

Ju duhet ta përdorni këtë ditë për të dalë përpara në dashuri. Gjërat ndryshojnë papritur dhe ajo që dukej si një limit tani bëhet një trampolinë!

Peshorja

Ndiheni më të lodhur: kësaj here nuk do të pranoni përjashtime; nëse një histori ka vazhduar për ca kohë do të dëshironi që dikush tju bëjë një propozim konkret. A ka ndonjë hije në dashuri, një gënjeshtër?

Akrepi

Mos u mërzitni me problemet e rreme siç ndodh në jetën tuaj, një periudhë interesante për blerje, projekte, brenda disa javësh disa lajme të mira. Në dashuri do të rikuperoni një situatë dhe, nëse ju pëlqen një njeri, mund të provoni një qasje më shumë.

Shigjetari

Eshtë e kotë të fajësoni të tjerët, jeni ju që bëni një hap përpara dhe dy hapa mbrapa dhe merrni kohë për të deshifruar disponimin tuaj të keq. Ju jeni testuar, një provim për të dhënë.

Bricjapi

Gjeni forcën për ti dhënë fund marrëdhënieve jo të kënaqshme. Kujdes me Ujorin që mund të ketë sjellë, pak a shumë, vullnetarisht disa vështirësi në jetën tuaj.

Ujori

Ju duhet të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë dhe të jeni të kujdesshëm në veprimet tuaja duke menduar me kujdes për pasojat. Ka disa keqkuptime për të shëruar në dashuri.

Peshqit

Në dashuri, jini më realistë, mos i jepni hapësirë marrëdhënieve apo emocioneve të tepruara. Kjo mbrëmje rrit pak lodhjen.

Nessun commento:

Posta un commento