sabato 5 dicembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 5 dhjetor 2020

Horoskopi i se 05/12/2020

Dashi

Disa humbje shendeti. Eshtë e rëndësishme të vlerësohen mendime te reja, pamje te reja.

Demi

Sot mund të ndiheni të hutuar ose nervozë, më të lodhur se zakonisht. Sot ju nuk duroni asgje.

Binjaket

Fitimet e vogla nuk dalin për lëshimet e mëdha të kohëve të fundit, disa vonesa përfshijnë dhënien e hipotekës, një kredie ose një projek që ju mendoni se do të zhvillohej më shpejt.

Gaforrja

Ju jeni i vrullshëm, kohët e fundit ka ndodhur shumë shpesh për të argumentuar. Ankth në dashuri.

Luani

Ata që kanë pasur probleme të mëdha do të jenë në gjendje ti zgjidhin ato, përmirësimin i trupit. Dashuria bëhet më e ndrojtur sepse nuk pranoni më disa rregulla ose qëndrime.

Virgjeresha

Qëllimet e mira duhet të shpërblehen. Ju keni atë vullnet dhe dashuri që ndihmon shumë!

Peshorja

Në këtë ditë mund të ndjeni një lodhje të lehtë trupit, me një njeri të Peshqve kujdes nga bisedat e panevojshme; le gjërat të rrëshqasin mbi ju.

Akrepi

Ka më shumë dëshirë për të bërë. Ju lutemi mos e teproni me qëndrime shumë të mbyllura.

Shigjetari

Nëse ka një gjë që mund ta bësh mirë, eshtë ta heqësh nga priza në kohën e duhur. Eshtë shumë e vështirë për ju ti jetoni lidhjet me qetësi, sepse çdo ditë dëshironi një emocion.

Bricjapi

Nëse në këtë periudhë jeni duke vlerësuar mundësi të reja për muajt e ardhshëm nuk keni gabim. Sa i përket dashurisë, mbrëmja eshtë e heshtur, por nga ana tjetër sot ne regjistrojmë një perjudhe më te mire për shenjën tuaj.

Ujori

Ju nuk ndiheni të aftë në mëngjes. Dhe kjo eshtë një ditë shumë e diskutueshme, e trazuar, ju duhet të mbani qetësi për të shmangur tensionet!

Peshqit

Ditë që fillon me një nervozizëm. Ndiheni pak në ankth.

Nessun commento:

Posta un commento