domenica 6 dicembre 2020

Horoskopi i se e diel 6 dhjetor 2020

Horoskopi i se 06/12/2020

Dashi

Kjo ditë sjell disa shqetësime në shtëpi. Edhe për një parësi ose diskutim mund të ndiheni shumë nervoz ose i paduruar.

Demi

Sot ju jeni nën një presion të vogël, por kjo eshtë normale sepse ka në rrezik projekte të rëndësishme, edhe edhe një program që do të ndërtohet dhe i cili do të duhet të zhvillohet në muajt e ardhshëm!

Binjaket

Në dashuri ka më pak konfuzion. Ju nuk keni pasur një lojë të lehtë dhe, për këtë, do të duhet të keni kujdes nga polemikat. Familja kërkon qetësi.

Gaforrja

Jeni më të sigurt, të ekuilibruar për të ardhmen. Këtë duhet ta mbajmë mend, eshtë pak kohë e përzier kur bëhet fjalë për dashuri, disa njerëz nuk kanë qenë të qartë me ju.

Luani

Dikush po përfiton nga zemërgjerësia, zemërgjerësia juaj dhe kjo nuk eshtë mirë. Me një person Dash ose Virgjëreshë mund të ndërtoni diçka shumë të rëndësishme në një periudhë afatshkurtër.

Virgjeresha

Dita e kohës së lirë, nuk jeni plotësisht të kënaqur me mënyrën se si disa shefa ju kanë trajtuar, bëni kujdes të mos zemëroheni shumë. Mbaj mend që nëse do të kishte një ndarje, tani duhet të gjeni një rrugëdalje.

Peshorja

Në dashuri për disa ka pasur një zhgënjim ose një fazë rishikimi. Ju duhet të merreni me energjitë tuaja.

Akrepi

Kujdes nga të gjitha problemet financiare. Shqetësimet për familjen, për shtëpinë tani kanë mbaruar. Dikush do të konsultohet me një avokat për të siguruar drejtësinë.

Shigjetari

Projektet e dashurisë dhe çiftit janë të mirëseardhura. Vetëvendosja dhe vetëbesimi rriten por kini kujdes nga vonesat dhe shpërqendrimet.

Bricjapi

Sot jeni të favorizuar në kontakte, një person me përvojë mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël personal ose ndonjë biznes të papërfunduar.

Ujori

Ka diçka që nuk shkon sot, ju jeni mjaft i tensionuar, nervoz, edhe nëse në përgjithësi gjërat nuk janë të këqija. Dita del pak e trazuar, mesa duket jo shumë konstruktive ...

Peshqit

Koha më e mirë për pak nga gjithçka, sot Yjet janë në anën tuaj. Ju duhet të filloni të jeni shumë proaktiv! Ju jeni në shërim të plotë ...

Nessun commento:

Posta un commento