venerdì 4 dicembre 2020

Horoskopi i se e premte 4 dhjetor 2020

Horoskopi i se 04/12/2020

Dashi

Një dashuri bëhet protagoniste, me Peshoren dhe Ujorin mund të zbuloni emocione që nuk janë ndjerë më perpara, edhe një pasion i rastit mund të mbingarkojë jetën tuaj. Këtu eshtë një ditë që sjell më shumë sinqeritet në zemrën tuaj.

Demi

E juaja eshtë një nga shenjat më pasionante, pasione që nuk kanë të bëjnë vetëm me dashurinë. Kushtojini vëmendje gjendjes fizike dhe ushqimit sepse stresi eshtë shumë i lartë. Ndihmoni veten me mendime pozitive.

Binjaket

Ju jeni i tensionuar në dashuri, duhet të bëni një zgjedhje personale ose midis dy personave. Keni pak njerëz për tu mbështetur!

Gaforrja

Përveç kësaj, një ndjenjë eshtë përsëri protagonist, për disa ditë do të rimarrësh gjithashtu një ngarkesë të mirë të energjisë. Takime me fat për të vetmuarit. Një mundësi e re duhet të merret parasysh gjatë këtyre ditëve, emocionet në progres.

Luani

Në këtë moment ka një lodhje të rëndë, dikush ka rikthyer pak tensionin në shtëpi. Mbani qetësi sonte duhet të jeni të kujdesshëm.

Virgjeresha

Ndonjëherë ju doni të filloni nga e para. Si në familje ashtu edhe në dashuri këshilloj të mos flisni shumë ...

Peshorja

Gjërat janë më mirë. Vendime në dashuri, sukses personal.

Akrepi

Periudha e vlerësimit të shkëlqyeshëm të forcës tuaj, të suksesit tuaj, do të keni mundësinë të bëni një ndryshim! Emocione të caktuara mund të rilindin këto ditë.

Shigjetari

Shtyrja e çdo pavendosmërie eshtë e rëndësishme gjatë kësaj kohe; ju jeni i fortë, mund të jeni në gjendje të merrni më të mirën në shumë fusha të jetës tuaj, dashuria eshtë protagoniste në këto ditë.

Bricjapi

Gjatë ditës pritet një moment forcë. Këto ditë keni një dëshirë të madhe për të dashur dhe mbi të gjitha për tu afruar më shumë.

Ujori

Ditë e gjallë, kënaqësi gjatë rrugës. Së shpejti do të gjeni forcë në sferën e dashurise.

Peshqit

Fshi emocionet te keqe. Burrat e shenjës janë të pakapshem në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento