sabato 19 dicembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 19 dhjetor 2020

Horoskopi i se 19/12/2020

Dashi

Dita më duket mjaft nervoze, që nga mëngjesi duhet të shmangni mërzitjen ose grindjen, nuk do të jetë e lehtë. Do të shkëlqeni sonte!

Demi

Zemra juaj eshtë shumë e hapur ndaj ndjenjave të reja. Kjo ditë sjell këshilla.

Binjaket

Ditën e duhur për të bërë plane, ka nga ata që mbyllin një histori harrojnë shpejt ose e bëjnë veten të lirë. Lajm i mirë nga një i afërm i largët ...

Gaforrja

Ju mund të mos jeni më të sigurt se çfarë po mendoni ose ndjeni më. Ju mund të mendoni më mirë për atë që ka ndodhur kohët e fundit, sepse jo të gjitha situatat kanë qenë të lehta për tu menaxhuar, veçanërisht në dashuri.

Luani

Shume mire për ata që kanë biznesin e tyre, llogaritni në mundësi, ata që mund të lëvizin do të jenë të suksesshëm. Gjithçka që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj eshtë në majë të gishtave tuaj.

Virgjeresha

Mund të jetë e nevojshme një vëmendje ndaj ngjarjeve ekonomike. Planifikoni me qetësi, nuk keni pse të prisni të pamundurën nga vetja juaj, por këto ditë sharmi juaj nuk eshtë në diskutim.

Peshorja

Herë pas here eshtë e rëndësishme të vëzhgoni çështje nga lart, pa u përfshirë shumë në emocione. Ju absolutisht duhet të përpiqeni të rirregulloni idetë tuaja në çift. Kujdes nga një ish hakmarrës.

Akrepi

Disa probleme të vogla, nervozizëm. Nëse i thoni jo një dashurie, zemra juaj mund të jete kunder, të kapërcejë instiktin dhe dëshirën për të gjetur një ndjenjë!

Shigjetari

Këtu më në fund jeni në kulmin e aftësive tuaja! Krahasuar me disa kohë më parë ju keni bërë një rrugë të gjatë. Për çifte të qëndrueshme, fëmijë që vijnë ose projekte të reja në proces. Aktivitete të reja fituese të çmimeve, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar konsensus ...

Bricjapi

Mos u shqetëso të përfundosh dhe sqarohesh, edhe nëse partneri mund të nervozojë. Ju jeni shumë i zemëruar sepse dikush nuk dëshiron të njohë vlerën tuaj, sukseset tuaja: përpiquni të jeni të qetë.

Ujori

Yjet janë të gjithë në anën tuaj. Në dashuri jini më tolerantë!

Peshqit

Një ditë plot ide, mundësi, ju mund ta propozoni veten në një mënyrë fituese. Në dashuri mund të jetë dita më e mirë për të pohuar veten dhe, mbi të gjitha, për të përjetuar ndonjë emocion të ri.

Nessun commento:

Posta un commento