domenica 20 dicembre 2020

Horoskopi i se e diel 20 dhjetor 2020

Horoskopi i se 20/12/2020

Dashi

Nëse në muajt e fundit ka pasur vonesa për shkak të një mosmarrëveshjeje, një pyetje ligjore ose një shitje, shumë gjëra do të zhbllokohen në javët e ardhshme. Eshtë e nevojshme në këtë periudhë, të rikthehemi në lojë, ndryshimet në përparim sjellin stres por edhe eksitim ...

Demi

Ditë e lirë nga shumë angazhime dhe, mbi të gjitha, vendimtare. Ju kishte për të pranuar një kufizim, por kjo është më e mirë.

Binjaket

Ditë interesante, duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem personal. Shërimi së shpejti, edhe nëse keni ndërmend të sqaroni zemrën tuaj, kthehuni përsëri në flakë.

Gaforrja

Sot diçka nuk eshtë në rregull, duhet të bësh shumë gjëra, energjia nuk eshtë shumë. Në dashuri ka pasur shumë fatkeqësi ose situata të vështira për tu menaxhuar.

Luani

Shumë përpjekje, por kënaqësi. Nuk ia vlen të marrësh gjak të hidhur duke menduar për të kaluarën, shijo të tashmen me qetësi!

Virgjeresha

Të luftosh me ty eshtë e vështirë, kur ndihesh shumë i pakënaqur bëhesh hiperkritik edhe me veten. Pasdite më e mirë por mos u besoni atyre që ju ofrojnë oferta shumë të lehta.

Peshorja

Ditë klasike në të cilën duhet të bësh gjithçka dy herë ose të luftosh me një mijë pengesa. Mos e përjashtoni marrëveshjen me të kaluarën, kini kujdes nga një ish ...

Akrepi

Sa i përket dashurisë, situata sot eshtë e përfshirë. Këto ditë mund të gjeni një zgjidhje për një problem të fundit në punë.

Shigjetari

Ju e urreni mërzinë, përsëritjen. Nëse ka pasur një mosmarrëveshje dashurie, do të ketë një pajtim ...

Bricjapi

Në dashuri, gjërat janë në rregull. Eshtë koha për të ndryshuar gjithçka, edhe referencat që nuk janë më të vlefshme!

Ujori

Shërim i mirë i përgjithshëm. Në dashuri ju shëroheni: disponueshmëria dhe dëshira për të dashur kthehen.

Peshqit

Dita ofron një situatë paqësore. Kujdes nga paratë, shpenzimet e tepërta.

Nessun commento:

Posta un commento