venerdì 18 dicembre 2020

Horoskopi i se e premte 18 dhjetor 2020

Horoskopi i se 18/12/2020

Dashi

Ju mund ta gjeni veten që duhet të sqaroni çështjet në mënyrë profesionale, por në përgjithësi rikuperimi eshtë i fortë dhe i qëllimshëm. Mos i jepni hapësirë provokimeve, ju pëlqen të argumentoni por gjithçka ka një kufi.

Demi

Situatë e mire, një telefonatë e rëndësishme që vjen. Disa probleme të kota lindin me bashkëpunëtorë dhe të dashuruar.

Binjaket

Në dashuri, ju jeni ai që bëni kohë të mira dhe të këqija Brenda jush ka pak mosmarrveshje.

Gaforrja

Filloni këtë ditë në një mënyrë te mire, duket se keni një dritë të veçantë në sytë tuaj. Sot dikush mund të heq disa guralecë ...

Luani

Kemi një pjesë të dytë shumë të këndshme të ditës. Zhbllokimi i tregtisë, çështjet ligjore dhe puna do të vazhdojë ...

Virgjeresha

Kjo ditë mund të japë edhe disa shanse. Për arsye të ndryshme ju viheni në provë. Periudhë e mire për ata që duan të bëjnë projekte të mëdha.

Peshorja

Mundohuni të mos e teproni me agjitacion, ankth, duhet të besoni në aftësitë tuaja. Ne dashuri, kjo ditë mund të vërë në krizë edhe çifte më të forta dhe më të testuara.

Akrepi

Shmangni përplasjet me rrethinën tuaj. Kjo eshtë pak ditë e çuditshme edhe për punë. Dikush po vozit kundër jush.

Shigjetari

Kini kujdes nga stresi që jeni të detyruar të mbësoni; një kujdese për ushqimin dhe palestrën. Ju keni një dëshirë, për të ndryshuar jetën tuaj.

Bricjapi

Në këto ditë ka shumë për të bërë, shumë për të diskutuar. Eshtë e rëndësishme në këtë periudhë të rivlerësoni një dashuri, keni nevojë për të.

Ujori

Informacion i mirë, mund të merrni një detyrë interesante. Mos u tregoni argumentues në dashuri.

Peshqit

Marrëdhëniet me punëdhënësit ose situatat e kaluara mbeten konfliktuale. Nëse një njeri eshtë zhdukur, mund të përpiqeni ta gjeni atë, instinkti, për ju, vlen më shumë sesa arsyeja ...

Nessun commento:

Posta un commento